fbpx

Kamil Kossakowski

Zawodnik MMA Kamil Kossakowski

Biogram

Kamil Kossakowski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Kamil Kossakowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kamil Kossakowski – kim jest?

Jest wokalistą, którego znają fani disco polo. Mężczyzna stał się znanym influencerem, a jego piosenki zyskują bardzo dużą popularność. Kamil aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie prężnie rozwija swoją karierę muzyczną. Mężczyzna ma siostrę o imieniu Sylwia, którą możemy spotkać na TikToku.

Kamil Kossakowski – biografia

Kamil jest liderem zespołu disco polo o nazwie Disco boys. Do ich najpopularniejszych piosenek należą utwory, takie jak Niebieskie oczy, Mały miś, Zarąbista blondi i Złote karoce. Piosenki, które chłopak zamieszcza na swoim TikToku momentalnie zyskują dużą popularność. Swoją karierę w internecie zaczynał od tworzenia zabawnych filmików na platformie YouTube. Z czasem powstał projekt Bagno, czyli zespół, który tworzył muzykę rozrywkową w celach humorystycznych.

Kamil Kossakowski – kariera w MMA

Kossakowski jest zawodnikiem federacji High League. Mogliśmy zobaczyć go na 3 odsłonie gali, gdzie pokonał Lukasa TV. Pierwszy raz w klatce mogliśmy zobaczyć go na pierwszej odsłonie gali, gdzie zawalczył z dwoma innymi przeciwnikami. Widzowie bardzo go polubili, a chłopak zyskał sporą popularność.

Kamil Kossakowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): brak oficjalnej daty

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): nieznane

Kamil Kossakowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Kamil Kossakowski - Newsy