fbpx
Ergo Arena

Ergo Arena

0 👤
Pojemność areny

Gale które odbyły się

Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Ergo Arena – Pojemność

Ergo Arena, jako jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, może pomieścić imponującą liczbę widzów. Na trybunach stałych znajduje się 7657 miejsc, z czego 3972 to miejsca dolne, 1011 to loże, a 2674 to miejsca górne. Dodatkowo, dzięki trybunom rozsuwanym, pojemność hali może zostać zwiększona o 3752 miejsca. W sumie Ergo Arena może pomieścić aż 11 409 osób. To ogromna liczba, która sprawia, że obiekt ten jest doskonałym miejscem dla organizacji dużych wydarzeń sportowych, koncertów czy konferencji.

Ergo Arena – Opinie

Ergo Arena cieszy się uznaniem zarówno wśród mieszkańców Trójmiasta, jak i gości z innych części kraju. Jest to nie tylko imponujący obiekt, ale również miejsce, które przyciąga wielu widzów i uczestników wydarzeń. Sportowcy doceniają doskonałe warunki do rywalizacji na najwyższym poziomie, a artyści podkreślają znakomitą akustykę, która sprawia, że koncerty w Ergo Arenie są niezapomniane. Opinie widzów odnoszą się również do dogodnej lokalizacji obiektu, który znajduje się blisko centrum Gdańska i Sopotu.

Ergo Arena – Wydarzenia

Historia Ergo Areny jest pełna imponujących wydarzeń, które odbyły się na tym obiekcie od momentu jego otwarcia w 2010 roku. Hala gościła wiele prestiżowych zawodów sportowych, takich jak rozgrywki lekkoatletyczne, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, tenisa, tenisa stołowego, jeździectwa czy sportów walki. Ponadto, Ergo Arena była areną licznych koncertów, przyciągając największe gwiazdy muzyczne zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Ciekawe teksty: