fbpx
wyniki walk High League 3

Wyniki walk – High League 3

Spis treści - Wyniki walk – High League 3

4 czerwca odbyła się już długo wyczekiwana 3 gala w wykonaniu federacji High League, nad którą piecze trzyma znany wszystkim raper Malik Montana. Impreza przyniosła nam niesamowite emocje. Widzieliśmy łzy szczęścia oraz niesmak porażek. Oto historia widziana naszymi oczami.

Jakie walki odbyły się podczas High League 3?

Podczas gali High League miało odbyć się 9 pojedynków, niestety ze względu na problemy techniczne pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim a Don Diego nie doszedł do skutku. Finalnie odbyło się 8 następujących walk:

  • Alberto vs Dubiel
  • Robur vs Burneika
  • Kwieciński vs Dawid Załęcki
  • Lil Masti vs Zusje
  • Brodnicka vs Kamiszka
  • Lukas TV vs Kossakowski
  • Tarzan vs Bomba
  • Kolar vs Alan Człowieku

Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs Alan „Alan Człowieku” Godziński – wynik walki na High League 3?

W walce otwarcia imprezy zobaczyliśmy naprzeciwko siebie Kolara oraz debiutującego w oktagonie Alana. Już w 1 rundzie pojedynek zakończył się przez techniczny nokaut ze strony Godzińskiego, który zakończył walkę uderzeniami w parterze. Wiele osób było zaskoczonym takim przebiegiem sytuacji, a zwinniejszy i szybszy przeciwnik okazał się tym razem przegrany.

Mateusz „Tarzan” Leśniak vs Paweł „Scarface” Bomba – wynik walki na High League 3?

W drugiej walce naprzeciwko siebie stanęli Tarzan i Scarface. Były trener Zusje przegrał przez techniczny nokaut uderzeniami w 1 rundzie, a ręka Tarzana wylądowała w górze podczas ogłaszania werdyktu. Walka zakończyła się zbyt szybko i sam Bomba stwierdził, że sędzia przerwał pojedynek za wcześnie. Podsumował całość mówiąc, że przegrał, ale nie czuje się przegrany tym samym, nie ujmując zwycięstwa Mateuszowi Leśniakowi.

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski – wynik walki na High League 3?

Podczas tej walki Lucas tv był wyraźnym underdogiem. Dzięki temu, że nie pokazał za wiele na pierwszej gali widzowie od razu skreślili jego szanse na zwycięstwo w tym pojedynku. Finalnie mogliśmy zobaczyć zaciętą walkę, która trwała 3 pełne rundy, a Kossakowski zwyciężył za sprawą decyzji sędziów. Pomimo wyraźnej deklasacji ze strony Kamila musimy przyznać, że Łukasz zostawił całe serce w klatce i nie poddał się w walce.

Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki (K-1 w małych rękawicach) – wynik walki na High League 3?

4 walka tego wieczoru odbyła się na zasadach k1 w małych rękawicach tzw. piąstkówkach. Zmierzyli się w niej Alan Kwieciński oraz debiutujący w klatce tata Denisa – Dawid Crazy Załęcki. Pojedynek zaczął się obiecująco, niestety już w 1 rundzie walka została przerwana na korzyść Dawida przez techniczny nokaut. Alan zaliczył 3 nokdauny i sędzia zakończył starcie. My czujemy niedosyt, przez co czekamy na rewanż i okazanie całej szaty umiejętności ze strony Dawida Załęckiego.

Ewa Brodnicka vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – wynik walki na High League 3?

W 5 starciu tego wieczoru po dystansie pełnych 3 rund mogliśmy ujrzeć pełną deklasacje rywalki ze strony polskiej mistrzyni świata w boksie Ewy Brodnickiej. Cleo wygrała jednogłośną decyzją sędziów i na nic zdały się wysokie umiejętności kamiszki w parterze. Tego dnia Brodnicka była silniejsza, szybsza oraz lepiej przygotowana do tego pojedynku.

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Kamila „Zusje” Smogulecka – wynik walki na High League 3?

Ta walka kobiet z pewnością zalicza się do jednej z lepszych pojedynków podczas tej gali. Lil Masti zaprezentowała niesamowity pokaz umiejętności i walczyła jak profesjonalistka nic dziwnego, że nasza królowa piekieł nie dawała jej rady. Zawodniczki przewalczyły pełne 3 rundy, a Zusje mimo ciosów, które ważyły dużo pokazała w klatce charakter i twardą głowę. Starcie było bardzo emocjonujące, a Lil Masti zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów.

Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs Robert „Robur WK” Orzechowski – wynik walki na High League 3?

W 7 starciu na sobotniej gali High League czekaliśmy na debiut w klatce ze strony Robura z Warszawskich Koksów oraz pokaz siły w wykonaniu hardkorowego Koksa. Niestety w 1 rundzie doszło do kontuzji Roberta Burneiki, litewski kulturysta podczas próby obrotówki prawdopodobnie zerwał jeden z mięśni i nie był w stanie dokończyć pojedynku. Tym samym sędzia przerwał walkę, a zwycięsko z debiutującego pojedynku wyszedł Robert Orzechowski. My życzymy Burneice szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na kolejne walki ze strony tych dwóch Panów.

Marcin Dubiel vs Alberto Simao (walka wieczoru) – wynik walki na High League 3?

W walce Main-event doszło do starcia Alberto z Marcinem Dubielem. Jednogłośna decyzją sędziów zakończyło się starcie na korzyść Alberto i jego rękę zobaczyliśmy ku górze. Dubielowi nie dawano szans na przetrwanie 1 rundy naprzeciw 2-metrowego oponenta. Wszystkie argumenty od samego początku stały po stronie Alberto. Pojedynek trwał pełen dystans 3 rund. Widzieliśmy prawdziwe serce oddane w klatce przez Marcina oraz charakter i wysokie umiejętności ze strony zwycięzcy. My już czekamy na następny pojedynek Alberto, czy będzie to rewanż z Dubielem? A może długo wyczekiwane starcie z Pawłem Tyburskim? Na te informacje będziemy czekać z niecierpliwością.

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – wynik walki na High League 3?

Ostatni pojedynek tego wieczoru, na który wszyscy czekali z niecierpliwością nie odbył się. Walka wieczoru została przesunięta na inny termin, ze względu na zamieszki, które panowały na hali. Interweniować musiała policja, a sama gala przerwana została ze względów bezpieczeństwa widzów oraz pracowników samej federacji. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na ergo arenie pojawiła się bojówka Lechii Gdańsk i doszło do zamieszek. Malik Montana wyszedł na środek oktagonu z wyjaśnieniami i zapewnił nas, że walka się odbędzie w innym terminie, a sama transmisja będzie darmowa dla osób, które kupiły bilety oraz PPV.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!