fbpx
Scarface Bomba aresztowany

Scarface Bomba w rękach policji!

Spis treści - Scarface Bomba w rękach policji!

Dziś z samego rana cały internet obiegła informacja dotycząca zatrzymania Pawła Bomby przez policję. Jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów został zatrzymany i będzie musiał odbyć karę w więzieniu. Z dostępnych informacji wiemy, że zawodnik został zatrzymany podczas jazdy samochodem, chodź posiadał zasądzony zakaz kierowania pojazdami. Jak podaje policja, Paweł nie stawiał żadnego oporu podczas zatrzymania. Bomba najprawdopodobniej będzie musiał odbyć dwuletni okres kary. Okazało się również, że Paweł był poszukiwany przez Są Rejonowy w Gdańsku za oszustwa. Jest to kolejna mocna informacja dla świata freak fight oraz mocne uderzenie w federację High League, której Bomba był gwiazdą.

Szalony reporter o aresztowaniu Scarface Bomby

Z podanych przez Bombę informacji na wywiadach wiemy, że miał pojawić się na gali High league 6. Niestety w związku z całym zajściem, federacja prawdopodobnie straciła już drugiego zawodnika, który miał pojawić się na karcie walk. Scarface przed całym zajściem wspominał, że na pewno pojawi się na gali, ale nie jest pewien, w jakiej roli będziemy mogli go zobaczyć. Całą sprawę i występ Bomby w federacji, potwierdził Szalony Reporter, który napisał na swoim Twitterze, że jakiś czas nie zobaczymy Pawła w oktagonie. Wiele osób śmieje się, że Bomba jest prawnikiem, więc na pewno znajdzie sposób, żeby wymigać się od kary.

Federacja High League przekłada galę

Federacja High League ogłosiła na swoich social mediach, że w związku z zaistniałą sytuacją, podjęli decyzję o przełożeniu pierwszej konferencji przed galą High League 6. Organizatorzy oznajmili również, że poinformują nas o nowej dacie wydarzenia. Konferencja miała bowiem odbyć się już w poniedziałek 13 lutego. Mieliśmy wówczas poznać pełną kartę walk, a osoby udające się na wydarzenie, mogły spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami. Wiele osób w komentarzach zadaje pytania federacji dotyczące walki Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem oraz dalszych losów Pawła Bomby. Federacja jednak nie odniosła się do żadnego z pytań. Możliwe, że w najbliższym czasie pojawi się oświadczenie dotyczące zastępstwa obydwu zawodników. 

Scarface Bomba – zawodnik freak fight

Paweł Bomba to bardzo barwna postać w świecie freak fight. W ostatnim czasie zdobył dużą rzeszę fanów, ze względu na swoje kąśliwe teksty i śmieszne odpowiedzi. Z pewnością zapewnił federacji duży skok oglądalności i przyciągnął widzów. Brak możliwości występów na galach może być dla High League dużym ciosem, ponieważ Bomba był jedną z głównych gwiazd federacji. Zawodnik ma na swoim koncie trzy walki i najprawdopodobniej miał pojawić się na również na 6 odsłonie. Bomba był znany z tego, że kończył walkę w kilka sekund, a jego przeciwnicy szybko go nokautowali. Sytuacja zmieniła się, kiedy w 2022 roku odbył walkę z Mateuszem Murańskim, w której okazał się zwycięzcą.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 3 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!