fbpx
Boxdel żałuje nie przyjęcia Bagietki do Fame MMA

Boxdel żałuje nie przyjęcia Bagietki do Fame MMA

Spis treści - Boxdel żałuje nie przyjęcia Bagietki do Fame MMA

Boxdel w ostatnim czasie na każdym kroku zaznacza, że żałuje nie przyjęcia do swojej federacji Michała Gorzelańczyka, czyli Bagietki. Ostatnio nawet napisał Tweeta, który brzmiał: „kocham Cię bagietka i przepraszam”. Dużo osób zaczęło komentować wpis włodarza i zaznaczali, że Boxdel mógł mieć złoto, a wybrał takie osoby jak Nitro czy Laluna. Ludzie komentowali również, że Bagietka robi potężne szoł i chcą go zobaczyć na kolejnej gali w walce z Disem. Na swoich aferkach również wspomniał o Michale i powiedział, że jest to najzabawniejsza postać w Prime Show MMA i przyznaje się, że zjebał, nie biorąc go do Fame. Nawet sam Don Kasjo na wywiadzie wspomniał o tym, że nikt nie chciał Bagietki w swojej federacji, a teraz wszyscy żałują tej decyzji, bo robi naprawdę potężne rzeczy.

Nitro współczuje rodzicom Jasia Kapeli

Podczas ostatniej konferencji Prime Show MMA 2, mogliśmy zobaczyć reakcje Nitra, który był w wielkim szoku, kiedy zobaczył Jasia Kapelę w różowej sukience. Mężczyzna po zobaczeniu wyjścia Kapeli na konferencji Prime powiedział tylko „Widzowie to jest czyjś syn”. Kapela na swoim Tweeterze opublikował post, w którym wstawił wycinek reakcji Nitra na jego stylizacje i napisał „mina @thenitrozyniak bezcenna XDDDD”. Nie trzeba było długo czekać na komentarz Sergiusza w tej sprawie, który odpisał mu „Nie oznaczaj mnie pod swoją schizofrenią”. Pod postem Jasia pojawiła się fala negatywnych komentarzy odnoszących się do jego wyglądu, a większość poparła reakcje Nitra. Na koniec Kapela odpisał Sergiuszowi, odnosząc się do jego dwóch przegranych walk i zaznaczył, że skoro dwie przegrane walki nie nauczyły go pokory, to ma pamiętać, że jemu też obiecał walkę i chętnie mu jej udzieli. A wy co myślicie o tej całej sytuacji?

Filipek zarzuca Daro upośledzenie

Filipek na swoim Twitterze napisał, że Daro skomentował jego ostatni wywiad. Pasikonik powiedział, że proponuje mu walkę w kategorii lekkiej, ponieważ on ma wagę lekką, a daro ma lekkie upośledzenie. Lew odpowiedział na tego Tweeta, pisząc: „W takim razie pozostaje ci walka z cieniem umpalumpasie, on może chodzić w twojej wadze ???”. Pod postem pojawiły się różne komentarze, jedne z nich odnosiły się do tego, że Filipek śmieje się z osób upośledzonych, a kolejne popierały jego wypowiedź. Pojawił się nawet komentarz, że Daro ma akurat ciężkie upośledzenie, więc mogą zawalczyć w wadze półśredniej. Jesteśmy ciekawi, czy ten konflikt rozwiąże się w oktagonie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!