fbpx
Sentino na Prime

Sentino na gali Prime Show MMA

Spis treści - Sentino na gali Prime Show MMA

Ostatnio w internecie jest bardzo głośno o Sentino, stało się tak za sprawą jego projektów tworzonych z bardzo zasięgowym Nitro. Federacja Prime Show MMA ogłosiła wczoraj, że podjęła współpracę z naczelnym zadymiarzem sceny rapowej w Polsce, czyli Sentino. Prime informuje nas również, że wchodzi z nim w bardzo bliską współpracę i już przy najbliższej okazji będziemy mogli zobaczyć co dla nas wspólnie przygotowali. Sicarios ma przejąć kierownictwo artystyczne w federacji i już 9 lipca będziemy mieli okazję usłyszeć showcase wytwórni Sentino.

Zakończenie współpracy Nitro i Sentino

Sentino swój rozgłos w internecie zawdzięcza Nitro, który niedawno wyciągnął go ze SBM Label, czyli polskiej wytwórni hip-hopowej, ponieważ posiadał tam kontrakt zaliczkowy. Nitro wyciągnął do niego pomocną dłoń i wpłacił 7,5 tysiąca euro, żeby wykupić go z wytwórni. Nagrali oni bardzo popularną piosenkę SENTINO X NITRO X MASNY BEN – TRÓJKĄT BERMUDZKI i zdobyli złotą płytę. Streamer na swoim ostatnim filmie wypowiedział się, że zakończył współpracę z Sentino. Nitro uważa, że mieli oni zupełnie inne spojrzenie na różne wspólne projekty i przez to musieli zakończyć swoją współpracę.

Walka Sentino z Nitro

Dużo osób pisało do Sentino, żeby zawalczył z Nitro. Mężczyzna postanowił odnieść się do tych komentarzy i powiedział ludziom, że mają zapytać Nitro, dlaczego człowiek, który cały czas walczył tylko z klawiaturą musi wychodzić na ring. Mężczyzna, mówiąc to uważa, że tacy ludzie jak Sergiusz nie nadają się do walki. Sentino twierdzi, że chętnie zawalczył z Nitro lub tego typu ludźmi, bo to dla niego łatwa kasa w dwie sekundy. Boxdel wypowiedział się na ten temat słów wypowiedzianych przez Sicario i twierdzi, że to bardzo słabe zachowanie wobec chłopaka, który nagrał z nim piosenkę i pozwolił mu się wybić.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!