fbpx
Bagietka bawi się w Matrixa

Twitter o Prime MMA

Spis treści - Twitter o Prime MMA

Po pierwszej konferencji Prime Show MMA, cały Twitter był zawalony informacjami z właśnie tego wydarzenia. Yoshi skomentował czapkę, którą miał na sobie chorwacko-polski raper Red i zapytał, gdzie w Turcji może taką kupić. Odnosiło się to oczywiście to tego, że czapka najprawdopodobniej była podrobiona, dużo osób komentowało, że Red bawi się w Lalunę i też nosi podróbki.

Bagietka bawi się w Matrixa

Podczas konferencji doszło do mocnej wymiany zdań między Bagietką a Jasiem Kapelą. Mimo że mężczyźni nie walczą między sobą Bagietka podbiegł i chciał uderzyć Jasia podczas konferencji. Przeskoczył on przez stół i momentalnie znalazł się koło Kapeli. Ludzie na Twitterze komentowali, że Bagietka bawi się w Matrixa.

Isamu komentuje Prime

Isamu na swoim Twitterze skomentował, że federacja Prime to bardzo specyficzna organizacja. Jednak po wielu komentarzach broniących tę organizację dodał, że nie jest ona ani zła, ani dobra. Dużo osób zaczęło zarzucać mu, że jeżeli ta federacja jest specyficzna, to czym dla niego jest Royal Division. Nic dziwnego, że Isamu wypowiada się niezbyt przychylnie o Prime, skoro walczy on dla Fame MMA.

Takefun komentuje występ Reda

Takefun na swoim Twitterze tak jak w życiu jest bardzo bezpośredni. W ostatnim Tweecie na jego koncie możemy zobaczyć wpis mówiący o tym, że gdyby raper Red zamienił IQ z wagą, to mógłby mieć niedowagę. Mężczyzna na co dzień mówi co myśli i w taki mocny sposób komentuje zachowania, które mu nie pasują. A wy jak myślicie Rafał ma rację co do rapera?

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!