fbpx
Aresztowania Freak Fighterów - Goha Magical, Wardęga, Laluna, Godlewska, Psychotrop, Adamek

Aresztowania Freak Fighterów – Goha Magical, Wardęga, Laluna, Godlewska, Psychotrop, Adamek

Spis treści - Aresztowania Freak Fighterów – Goha Magical, Wardęga, Laluna, Godlewska, Psychotrop, Adamek

Świat sportów walki jest miejscem, gdzie brutalna rywalizacja w klatce zderza się z prywatnymi tragediami i kontrowersjami. Artykuł ten rzuca światło na kilku znanych Freak Fighterów, których życie poza ringiem obnażyło dramatyczne wydarzenia prowadzące do aresztowań.

Aresztowanie Gohy Magical

Na najnowszej gali Clout MMA 4 miało dojść do starcia między Marianną Schreiber, a Gohą Magical. Życie zawodniczki Gohy Magical, niespodziewanie się skomplikowało. Przed czwartkowym treningu medialnym, który tradycyjnie poprzedza tego typu wydarzenia, wszystko zmieniło się w prawdziwy dramat. Gdy zawodnicy zbierali się na ceremonii ważenia, Małgorzata Zwierzyńska została zatrzymana przez grupę funkcjonariuszy i odwieziona na komisariat. Dopiero po wielu próbach udało się dowiedzieć, że Małgorzata „Goha” Zwierzyńska ma spędzić w areszcie aż 45 dni. Według Lexy Chaplin, Małgorzata Zwierzyńska miała zakłócić ciszę nocną oraz nie stawić się na pracach społecznych, co mogło być przyczyną jej aresztowania.

Aresztowanie Tomka Adamka

Głośne wieści o aresztowaniu Tomasza Adamka, znanego boksera polskiego pochodzenia, wstrząsnęły fanami sportów walki na całym świecie. Informację o tym zdarzeniu pierwszym podała amerykańska gazeta Adirondack Daily Enterprise, która donosiła o dramatycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w 2013 roku w miejscowości Lake Placid. Według relacji gazety, Tomasz Adamek miał być zamieszany w wypadek drogowy, w którym uszkodził dwa zaparkowane auta w pobliżu Mirror Lake Drive. Po przybyciu na miejsce ekip ratowniczych, funkcjonariusze policji zwrócili uwagę na możliwe oznaki wpływu alkoholu w organizmie boksera, co skłoniło ich do poproszenia Adamka o poddanie się badaniom. Nieznany był efekt testów, gdyż Tomasz Adamek odmówił ich wykonania. Samochód marki Infinity, którym poruszał się bokser, miał być w tak złym stanie, że istniało ryzyko uznania go za wrak. Następnie Tomasz Adamek trafił na komisariat, gdzie został zatrzymany, a jego uwolnienie było możliwe po wpłaceniu kaucji w wysokości 1000 dolarów.

Aresztowanie Psychotropa po Ataku Nożem

Olsztyn został wstrząśnięty incydentem z udziałem znanego rapera Psychotropa, wcześniej znanego jako HST Djobeł. Artysta zaatakował nożem innego mężczyznę pod jednym z barów na Starym Mieście, reagując na negatywny komentarz skierowany pod swoim adresem. Incydent ten doprowadził do aresztowania rapera przez lokalną policję. Według relacji świadków, Psychotrop podszedł do grupy osób z nożem, próbując zranić swoją ofiarę w głowę. Na szczęście szybka reakcja znajomych pozwoliła na obezwładnienie napastnika, zanim zdążył zrealizować swoje groźne zamiary. Po przybyciu na miejsce interwencji, policja zatrzymała Psychotropa, który według doniesień był w stanie upojenia alkoholowego. Nie tylko zaatakował on swoją ofiarę, lecz także stawił opór funkcjonariuszom, co doprowadziło do jego zatrzymania na 48 godzin.

Aresztowanie Moniki Godlewskiej

Monika G., znana również jako „Esmeralda”, celebrytka o szerokim rozgłosie, znalazła się w centrum uwagi po tragicznym wypadku na warszawskiej Pradze. Kobieta, będąc pod wpływem alkoholu oraz substancji odurzających, spowodowała kolizję podczas prowadzenia swojego pojazdu marki Audi A6. Informacje o zdarzeniu wzbudziły duże poruszenie w mediach i społeczności internetowej. Według relacji świadków, incydent miał miejsce w trakcie trwania otwartej imprezy na ulicy Ząbkowskiej, gdzie dziesiątki osób bawiło się na spontanicznie zorganizowanej imprezie. W chwili wypadku, Monika G. miała w organizmie 1,5 promila alkoholu, co w połączeniu z obecnością środków odurzających skłoniło ją do podjęcia niebezpiecznej decyzji prowadzenia pojazdu. Po przeprowadzeniu dochodzenia, sąd karny podjął decyzję w sprawie Moniki „Esmeraldy” G., która ostatecznie została skazana na karę 18 miesięcy prac społecznych oraz na zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez 5 lat. Dodatkowo, zobowiązana została do wpłaty znacznej kwoty na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej, oraz pokrycia kosztów sądowych.

Aresztowanie Sylwestra Wardęgi

Sylwester Wardęga, znany z prowokacyjnych i czasem szokujących filmików na YouTube, również musiał zmierzyć się z wymiarem sprawiedliwości. Popularny youtuber, który swoją twórczością niejednokrotnie wywoływał kontrowersje, został skazany na miesiąc pozbawienia wolności za jeden ze swoich ostatnich produkcji. Film o tytule „Grandma Prank”wywołał burzę w sieci i został uznany za przekroczenie granic dobrego smaku oraz naruszenie norm społecznych. W materiale, który stał się podstawą skazania, Wardęga rzekomo biegał po jednym z centrów handlowych ze spuszczonymi spodniami oraz symulował załatwianie potrzeb fizjologicznych do pojemnika na śmieci. Pomimo, że youtuber miał na sobie spodenki, manipulacja w postprodukcji filmu sprawiła, że wizualnie wyglądało to inaczej. W oświadczeniu opublikowanym na swoim profilu, Wardęga wyraził swoje zdziwienie i niezadowolenie z wyroku, sugerując, że sąd dał się zwieść manipulacji w filmie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!