fbpx
Saleta i Stanowcza Odpowiedź na Oferty od Freakowych Organizacji!

Saleta i Stanowcza Odpowiedź na Oferty od Freakowych Organizacji!

Spis treści - Saleta i Stanowcza Odpowiedź na Oferty od Freakowych Organizacji!

Przemysław Saleta, doświadczony pięściarz i były mistrz Europy w boksie, podzielił się swoją stanowczą odpowiedzią na oferty od organizacji organizujących walki freak fightowe. Oto, co miał do powiedzenia na ten temat. 55-letni Saleta, który ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w boksie, jak i K-1, jest jednym z doświadczonych zawodników, którzy byli kontaktowani w sprawie walki w formule freak fight. Jednak Saleta zdecydowanie podkreślił, że nie jest to kwestia pieniędzy, a raczej zasad i wartości.

Saleta dostaje oferty od Freak Fightowych federacji!

Przemysław Saleta zakończył swoją zawodową karierę bokserską w 2015 roku po pojedynku z Tomaszem Adamkiem. Problemy z kontuzjami były jednym z głównych powodów, dla których postanowił zakończyć karierę. Saleta zdobył wiele tytułów mistrza, w tym mistrzostwo świata K-1. Mimo iż w swojej karierze miał również dwie walki w formule MMA, to walki freak fightowe nie przyciągają go. Kiedy został pytany o oferty od organizacji, Saleta był zdecydowany w swojej odpowiedzi.

„Mnie nigdy nie ciągnęło w tę stronę, ale telefonów było nawet sporo. Nigdy nawet nie przechodziłem do etapu rozmawiania o pieniądzach. To nie jest kwestia kasy, tylko zasad.”

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!