fbpx
Kacper Błoński wyzywa Trombę do walki - kontrowersje i odpowiedź

Kacper Błoński wyzywa Trombę do walki – kontrowersje i odpowiedź

Spis treści - Kacper Błoński wyzywa Trombę do walki – kontrowersje i odpowiedź

Kacper Błoński, znów wzbudza kontrowersje w świecie freak fightów. Tym razem Youtuber postanowił wyzwać do pojedynku Mateusza Trabkę. Ostatnio Tromba mocno zaangażował się w próby stoczenia walki z Konopskim, który jednak skupia się na swojej karierze i nie jest zainteresowany walkami freak fightowymi. Jednak teraz do gry wkroczył Kacper Błoński, który postanowił odpowiedzieć na zaczepki Tromby w nietypowy sposób. Na swoim profilu na Twitterze Błoński napisał:

„Trombulec bombulec zaczepiasz mojego młodszego brata Konopskiego i ciągle nakręcasz go do walki a przede mną spierdolka od czasów ELUWINY. Cytując Matiego „chętnie skopał bym mu dupę w oktagonie”. #famemma 19 soon. Wybieraj formułę, wybieraj wagę, wychodzę na Twoich warunkach.”

Tromba obszernie odpowiada na zaczepki Kacpra Błońskiego

Odpowiedź Tromby na wyzwanie Błońskiego była długa i emocjonalna. Youtuber wyjaśnił, że jego rezygnacja z walki po ELUWINIE była spowodowana innymi okolicznościami, a nie chęcią ucieczki. Podkreślił również, że potrzebuje jeszcze trochę doświadczenia w oktagonie, ponieważ stoczył znacznie mniej walk niż Kacper Błoński. Mateusz stwierdził, że w przyszłości pewnie pojawi się odpowiedni moment na ich pojedynek, ale teraz musi jeszcze popracować nad swoimi umiejętnościami. Tromba wywołał kontrowersje swoimi ostatnimi próbami wyzwania Konopskiego do walki. Tromba uważa, że to właśnie on jest odpowiednim przeciwnikiem dla niego.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!