fbpx
Tromba chce pojedynku z Konopem

Konop kontratakuje w odpowiedzi na zarzuty Tromby -„To tylko marna próba wyżebrania walki” [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Konop kontratakuje w odpowiedzi na zarzuty Tromby -„To tylko marna próba wyżebrania walki” [AKTUALIZACJA]

Mikołaj, znany jako Konop, postanowił stanowczo odpowiedzieć na zarzuty postawione mu przez Trombę. W najnowszym odcinku swojego programu, youtuber zabrał głos, aby wyjaśnić sytuację i zaznaczyć, że nie zamierza dać się wciągnąć w konflikt. Konop rozpoczął swoje wystąpienie od wspomnienia, że Mateusz Tromba już wcześniej próbował z nim skontaktować się w celu zorganizowania walki. Podkreślił, że takie propozycje pojawiły się zarówno na programach, jak i w prywatnych wiadomościach na Instagramie. Teraz jednak Tromba postanowił przenieść swoje zaczepki na Twittera.

Konop o rekordowym wynagrodzeniu Tromby za walkę

Youtuber wyjaśnił, że chociaż byłby gotowy stawić czoła Trombie w walce, to federacja Fame MMA nie jest w stanie sprostać jego wymaganiom finansowym. Konop zaznaczył, że Tromba otrzymuje rekordowe stawki za swoje występy, podczas gdy dla niego warunki nie są tak korzystne. Mikołaj podkreślił, że pomimo tego świetnie radzi sobie poza światem Fame MMA i jego życie nie kręci się tylko wokół walk. Konop nie omieszkał wspomnieć, że Tromba od pewnego czasu notuje spadki zasięgów i popularności. Wskazał na fakt, że może to być jednym z powodów, dla których youtuber próbuje wywołać konflikt z innymi postaciami mediów społecznościowych, takimi jak on sam. Na zakończenie swojego wystąpienia, Konop jednoznacznie stwierdził, że to tylko marna próba Tromby wyżebrania sobie walki. Postanowił nie angażować się w konflikt i skupić się na swojej pracy oraz tworzeniu treści dla swoich fanów.

Tromba chce pojedynku z Konopem

Tromba, znany członek Ekipy Friza, wywołał sensację w mediach społecznościowych, ogłaszając swoje chęci do stoczenia pojedynku z kontrowersyjnym influencerem, Mikolajem Konopskim, znanym jako Konop. Cała sytuacja rozpoczęła się po wydaniu nowego filmu przez Konopskiego, który skupiał się na życiowych trudnościach Piotra Szeligi i żony jego byłego trenera. Treść filmu wywołała wiele kontrowersji i ostrych reakcji w sieci. Konop oskarżył parę o zdradę i brak zasad, co wzbudziło ogromne emocje wśród internautów.

Tromba i Kasix krytykują zachowanie Konopa na Twitterze

W odpowiedzi na wypowiedzi Konopskiego, Kasix, popularna influencerka, wyraziła swoje zaniepokojenie brakiem empatii Konopskiego wobec tragedii drugiego człowieka. Zwróciła uwagę na manipulacyjne treści i brak moralności w jego działaniach. Jednak to komentarz Tromby na Twitterze wzbudził największe zainteresowanie. Tromba wyznał, że nigdy nie był fanem Konopa i że chętnie zmierzyłby się z nim w oktagonie. Zarzucił Konopowi, że nie liczy się z drugim człowiekiem, a jedynie z własnymi zasięgami i liczbami. Jego słowa wywołały lawinę reakcji w mediach społecznościowych, gdzie fani obu influencerów zaczęli spekulować na temat potencjalnej walki między nimi. Walka między Trombą a Konopem przyciągnęłaby bez wątpienia ogromne zainteresowanie i oglądalność. Obaj influencerzy mają liczne grono fanów, którzy nie mogliby się doczekać zderzenia swoich idolów w oktagonie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!