fbpx
Nitro zdradza kto przekazał film Wardędze! - widzowie w szoku!

Nitro zdradza kto przekazał film Wardędze! – widzowie w szoku!

Spis treści - Nitro zdradza kto przekazał film Wardędze! – widzowie w szoku!

Ostatnie dni w polskim internecie obfitują w gorące dyskusje i kontrowersje związane z konfliktem pomiędzy Nitro, Marcinem Dubielem, Boxdelem a Sylwestrem Wardęgą. Jednak najnowsze doniesienia sugerują, że sytuacja może być bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Podczas jednej z niedawnych transmisji Sergiusz Górski, postanowił ujawnić, co sam określa jako potwierdzoną informację odnośnie potencjalnego dostarczyciela filmu Wardędze.

Nitro zdradza z jakiego źródła film trafił do Wardęgi!

Górski, odpowiadając na najnowszy film Konopskyy’ego, zdecydował się podzielić się informacją, która wstrząsnęła polskim internetem:

– W tym momencie ta sprawa jest prosta. A mianowicie – Boxdel dał film Wardędze. Ja to wiem od dwóch dni. Dzień, w którym wyszła transmisja Wardęgi i ja potem wrzuciłem ten film… Ale ja nie potrzebuję dzwonić do Boxdela, bo on już mi się do tego przyznał. W dzień, w którym wrzuciłem ten film – on [Boxdel] tu był. I mi się przyznał. Tylko mówię – nie powiem tego publicznie. Zaczekam. Historię, którą mi k***a opowiedział to… Nie chce mi się jej nawet odtwarzać. Wychodziłem z założenia, że nawet jakby siedział dyktafon Wardęgi razem z nami – no to trudno.

Te doniesienia rzuciły nowe światło na sprawę i dodatkowo skomplikowały konflikt pomiędzy stronami sporu. Czyżby Boxdel faktycznie był kluczowym graczem w całej tej historii? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń, aby poznać więcej szczegółów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!