fbpx
Konopskyy oficialnie rezygnuje z walk we freak fightach!

Konopskyy oficialnie rezygnuje z walk we freak fightach!

Spis treści - Konopskyy oficialnie rezygnuje z walk we freak fightach!

Ostatnio na językach ponownie pojawił się temat kontrowersyjnych walk freak fightowych oraz postaci związanych z aferą Pandora Gate. Jedną z osób, której decyzja wzbudziła duże zainteresowanie, jest Konopskyy. YouTuber postanowił podzielić się z widzami zaskakującym oświadczeniem, ogłaszając, że zrezygnuje z udziału w tego typu wydarzeniach. W ostatnim filmie opublikowanym na swoim kanale, Konopskyy poruszył temat swojego udziału w walkach freak fightowych. Wyjaśnił, że podejmuje decyzję o zakończeniu swojej przygody z tym środowiskiem, uznając je za wypełnione patologią i idące w złym kierunku.

„Nigdy już nie wezmę udziału w żadnej walce freak fightowej. Freak fighty niestety cały czas wypełnione są patologią i według mnie nie idzie to w dobrym kierunku. To środowisko jest śliskie i nie mam zamiaru brać w tym czynnego udziału. Nie musicie już więcej snuć teorii, że się sprzedałem” – przyznał Konopskyy.

Konopski kończy z walkami we freak fightach!

Ta decyzja z pewnością zaskoczyła wielu fanów, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Konopskyy wcześniej brał pod uwagę powrót do walk i nawet otrzymał propozycję pojedynku za ponad milion złotych, którą ostatecznie odrzucił. Dodatkowo jak sam twierdził dobrze czuje się w klatce, a widzowie chcieli oglądać jego kolejne występy. Ta decyzja może być ważnym sygnałem dla całego środowiska oraz skłonić do refleksji nad kierunkiem, w jakim zmierzają tego typu wydarzenia. Ostatecznie, to widzowie i uczestnicy decydują, czy chcą wspierać tego typu kontrowersyjne przedsięwzięcia.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!