fbpx
Mocne oskarżenia wobec Konopskiego i Wardęgi? - Pandora Gate nadal trwa?

Film Nitro na Wardęgę i Konopa! – Pandora Gate nadal trwa?

Spis treści - Film Nitro na Wardęgę i Konopa! – Pandora Gate nadal trwa?

Ostatnie dni w polskim świecie internetowych mediów społecznościowych obiegła wiadomość o możliwej kontynuacji afery Pandora Gate. Wszystko zaczęło się od wspólnego zdjęcia Boxdela, Nitro oraz Dubiela, które wywołało burzę spekulacji na temat kolejnego nagrania związanej z tą kontrowersyjną sprawą. Potwierdzeniem tych domysłów był oficjalny zwiastun zapowiadający nowy film, który został opublikowany na Twitterze Nitrozyniaka. Nitro, znany z kontrowersyjnych treści i gorzkich prawd, nie oszczędził w swoim materiale głównie Konopskiego i Wardęgi. Oskarżył ich o nieprofesjonalne podejście do tematu oraz wykorzystanie afery dla własnych korzyści. Pokazał również wiele niepublikowanych wcześniej rozmów, m.in. między Boxdelem a Konopskim czy Stuu a Dubielem.

Nitro próbuje oczyścić Dubiela i Boxdela?

Po opublikowaniu filmu Nitrozyniaka, Sergiusz wyjaśnił, że jego celem nie było bronienie nikogo, lecz wyprowadzenie kolejnych zarzutów wobec kanałów komentujących. Niemniej jednak nagranie zostało odebrane jako próba oczyszczenia reputacji Boxdela i Marcina Dubiela. W materiale pojawiła się również prywatna rozmowa Boxdela z Konopskim, sugerująca, że Konopski wcale nie miał zamiaru oczerniać Michała w swoim materiale. Wręcz przeciwnie – obiecał mu pomoc i wsparcie. Na chwilę obecną Konopskyy nie skomentował jeszcze oskarżeń Nitrozyniaka. Niemniej jednak jego wizerunek ucierpiał, gdyż niektóre treści z jego udziałem zostały uznane za przekłamane.

Oskarżenia wobec Wardęgi! – wykorzystał Pandora Gate?

W odniesieniu do oskarżeń wobec Wardęgi, Nitro zarzucił mu wykorzystywanie afery do zwiększania liczby wyświetleń. Z kolei dziewczyna, której dotyczyły wszystkie wcześniejsze informacje, twierdziła, że Sylwester ignorował jej prośby o zaprzestanie poruszania jej tematu. W odpowiedzi na te zarzuty Wardęga zdecydował się zdementować oskarżenia Nitrozyniaka. Wyjaśnił, że kontaktował się z dziewczyną w tej sprawie już kilka miesięcy temu. Kontynuacja Pandora Gate z pewnością przyniesie kolejne emocje i kontrowersje w polskim środowisku internetowych mediów społecznościowych.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!