fbpx
Trener Szyszka broni Karasia przed krytyką po wpadce dopingowej!

Trener Szyszka broni Karasia przed krytyką po wpadce dopingowej!

Spis treści - Trener Szyszka broni Karasia przed krytyką po wpadce dopingowej!

Robert Karaś, znany freak fighter i ultratriathlonista, ponownie znalazł się w centrum uwagi po kolejnej wpadce na dopingu. Jego oświadczenie na social mediach o wykryciu substancji zakazanych w organizmie po zawodach w Brazylii spotkało się z ostrą krytyką ze strony społeczności sportowej. Jednakże, nie wszyscy wyrażają taką samą opinię na temat tej kontrowersyjnej sytuacji. Wśród osób, które stanęły w obronie Karasia, znajduje się jego trener, Przemysław Szyszka. Szkoleniowiec, który przygotowuje ultratriathlonistę do walk w Fame MMA, wyraził swoje przekonanie o szczerości i niewinności swojego podopiecznego.

Szyszka o aferze dopingowej Roberta Karasia!

W oświadczeniu opublikowanym na Instagramie Szyszka podkreślił, że zna Roberta Karasia jako człowieka prawdziwego i szczerze przekonuje o jego dobroci. Trener nie zawahał się także wyrazić swojego zdania na temat osób, które krytykują Karasia, sugerując, że ci, którzy podejrzewają go o świadome stosowanie niedozwolonych substancji, są w błędzie.

„Czasami znasz ludzi tak, jakbyś spędził z nimi całe życie. Jednak napotykasz na swojej drodze różne osoby, te dobre i te złe. Takie, które kłamią i takie, które oszukują. Są też osoby szczere i prawdziwe i do takich osób zaliczam Roberta Karasia” – napisał trener Szyszka.

Dodatkowo, Szyszka ostro zareagował na krytykę Karasia, sugerując, że osoby podejrzewające go o celowe stosowanie niedozwolonych substancji są po prostu nierozsądne. Wyraził również swoje wsparcie dla swojego podopiecznego, deklarując, że pozostanie z nim do końca.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!