fbpx
Robert Karaś Wyzwał Do Walki Marcina Lewandowskiego - Odpowiedź Lekkoatlety!

Robert Karaś Wyzwał Do Walki Marcina Lewandowskiego – Odpowiedź Lekkoatlety!

Spis treści - Robert Karaś Wyzwał Do Walki Marcina Lewandowskiego – Odpowiedź Lekkoatlety!

Po gali Fame MMA 19 emocje nadal nie opadły, a jednym z uczestników, Robertem Karaś, już po kilku dniach po wydarzeniu wyraził chęć stoczenia kolejnego pojedynku. Karaś, znany przede wszystkim jako triathlonista, postanowił zmierzyć się z nowym przeciwnikiem, a nazwisko tego rywala wzbudziło pewne zainteresowanie w świecie sportowym. Na Fame MMA 19 Robert Karaś stanął naprzeciwko Jakuba Nowaczkiewicza. Walka miała charakter boksu i była jednym z wydarzeń wieczoru. Karaś, choć wykazał się dużym zaangażowaniem i determinacją, przegrał ten pojedynek jednogłośnie z Nowaczkiewiczem. Jednak porażka ta nie zniechęciła go do kontynuowania kariery w freak fightach.

Marcin Lewandowski odpowiada na wyzwanie Roberta Karasia

Po gali, Karaś opublikował relację na Instagramie, w której wyzwał do walki kolejnego przeciwnika. Jego wybór padł na Marcina Lewandowskiego, znanego polskiego lekkoatletę specjalizującego się w biegach na średnim dystansie.

„Najwięcej szumu zrobiło pytanie, z kim chciałbym zawalczyć. Odpowiedziałem, że z Marcinem Lewandowskim. Także co? Czekam na odpowiedź brachu” – mówił Karaś w swoim poście.

Nie minęło wiele czasu, zanim Marcin Lewandowski odpowiedział na to wyzwanie. Lekkoatleta, którego osiągnięcia w biegach na 800 i 1500 metrów są znane na całym świecie, zareagował na Instagramie Karaśa z krótkim, lecz wymownym komentarzem:

„Jak dla mnie mówisz i masz.”

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!