fbpx
Move Federation – typy

Move Federation – typy

Spis treści - Move Federation – typy

Wielkimi krokami zbliża się długo zapowiadany turniej, w którym udział wezmą popularni influencerzy. Gala odbędzie się 19 listopada, a całe wydarzenie będzie miało miejsce na Arenie Gliwice. Pojedynki z pewnością dostarczą nam niesamowitych emocji, tym bardziej że mamy możliwość obstawiania poszczególnych meczów. Drużyny podzielone są na różne kolory, a organizatorem całego zamieszania jest Wojciech Szaniawski.

Nasze typy Move Federation

Po wnikliwej analizie razem z redakcją usiedliśmy, aby przeanalizować szanse poszczególnych drużyn na zwycięstwo w tym turnieju. Na karcie możemy znaleźć bardzo popularne nazwiska, a superbohaterami gali, którzy mogą pomóc raz podczas meczu są znani piłkarze drużyny KTS Weszło, którzy mogą trochę namieszać.

TEAM CRUSHER vs. TEAM BUNGEE

Pierwsze teamy, które zmierzą się w turnieju to Team Crusher oraz Team Bungee. Obydwa składy są bardzo mocne, a zawodnicy z pewnością zaskoczą nas swoimi piłkarskimi umiejętnościami. Jeśli chodzi o rozłożenie zawodników jest ono standardowe i w przypadku obydwu drużyn wygląda podobnie. Według nas Crusher zmontował naprawdę mocną drużynę i w jego składzie możemy znaleźć nawet trenera Anzora. 

Nasz typ: zwycięstwo TEAM CRUSHER.

TEAM NATSU WORLD vs. TEAM X

Jest to bardzo ciekawe zestawienie, ponieważ Natsu będzie walczyć przeciwko teamowi, do którego niegdyś należała. Między zawodniczkami nie ma żadnej złej krwi. Natalia według nas przygotowała się bardzo dobrze i wzięła do swojego teamu doświadczonego Pietrasa, który jest na pozycji atakującego i z pewnością może bardzo namieszać ze względu na swoją piłkarską przeszłość. Według nas to Team X jest większym underdogiem w tym zestawieniu. 

Nasz typ: zwycięstwo TEAM NATSU WORLD

TEAM GOLA vs. TEAM BOXDEL

Kolejne zestawienie to upragniona przez widzów walka dwóch włodarzy. Niestety nie spotkali się w oktagonie, ale próbują wynagrodzić to występem w federacji Move. Obydwaj zawodnicy zbudowali sobie bardzo potężne drużyny. Z jednej strony mamy Wojtka Golę, który w swoim składzie ma mocnego Kubańczyka i Ferrariego oraz wysportowanego Meduzę. Z drugiej, natomiast Michała Barona, który twierdzi, że jego team nie potrzebuje superbohaterów i chce jako pomoc wziąć do swojego składu Alana Kwiecińskiego. Według nas to właśnie Team Gola okaże się zwycięzcą w tym zestawieniu.

Nasz typ: zwycięstwo TEAM GOLA

TEAM TROMBA vs. TEAM WK

Ostatnie starcie w turnieju to pojedynek gigantów, bo chyba inaczej nie można ich nazwać. Zarówno Team Tromba jak również team WK ma w swoim składzie bardzo mocnych zawodników. Wszyscy mają do czynienia ze sportem i z pewnością szybko się nie zmęczą. Zestawienie tych dwóch drużyn jest bardzo ciężkie do obstawienia, a ich szanse są bardzo wyrównane. Z jednej strony Team WK, który nienawidzi przegrywać, a z drugiej Team Tromba, który jest bardzo pewny swojej wygranej.

Nasz typ: zwycięstwo TEAM WK

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!