fbpx
Wyniki Move Federation 1

Wyniki wszystkich meczów na Move Federation 1

Spis treści - Wyniki wszystkich meczów na Move Federation 1

Prezentujemy oficjalne wyniki wszystkich meczów na Move Federation 1. Było to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, a organizacja całego turnieju nas nie zawiodła. Poniżej prezentujemy dokładne wyniki i oficjalne werdykty sędziowskie, które miały miejsce podczas turnieju.

Kto brał udział w turnieju Move Federation 1?

Na samym wydarzeniu mogliśmy zobaczyć osiem drużyn. Influencerzy mogli dobrać do swoich teamów własnych zawodników, dzięki czemu mieliśmy okazję zobaczyć dużo świeżych twarzy i ciekawe zestawienia, jeśli chodzi o konflikty między zawodnikami. Całe wydarzenie okazało się być bardzo ciekawe i nie zabrakło ciekawych zwrotów akcji. Poniżej przedstawiamy pełną listę drużyn biorących udział w wydarzeniu:

  • Team WK vs. Team Tromba
  • Team Gola vs. Team Boxdel
  • Team Natsu World vs. Team X
  • Team Crusher vs. Team Bungee

Team Crusher vs. Team Bungee – wynik meczu na Move Federation 1

Pierwszy mecz otwarcia turnieju należał do teamu Crusher i Bungee. Drużyna pod przewodnictwem Kacpra Błońskiego zaskoczyła chyba wszystkich, a mecz zakończył się z wynikiem 15-1. Cała arena zawrzała, kiedy team bungee strzelił honorowego gola tuż przed końcem meczu. Pierwszy historyczny gol na gali move federation strzelił kapitan drużyny teamu Crusher. Szybkie podejmowanie decyzji i ilość podań przełożyła się na spektakularne zwycięstwo.

Wynik Meczu Team Crusher vs. Team Bungee: wygrał Team Crusher.

Team WK vs. Team Tromba – wynik meczu na Move Federation 1

Pojedynek teamu WK oraz Tromby był bardzo dużym zaskoczeniem. Już na początku meczu kibic wpadł na boisko i pierwsza bramka nie została zaliczona. Team prowadzony przez Owce według bukmacherów spisany był na straty. W pojedynku okazało się jednak, że turniej był bardzo wyrównany. Team Tromby czekał na błędy rywali i bardzo dobrze je wykorzystywał. Każdy z zawodników wykazał się dużą zaciętością podczas meczu, który oglądało się z dużym zaciekawieniem. Finalnie pojedynek zakończył się wynikiem 1:5 i to właśnie drużyna Tromby przeszła do finału.

Wynik Meczu Team WK vs. Team Tromba: wygrał Team Tromba.

Team Gola vs. Team Boxdel – wynik meczu na Move Federation 1

Na pojedynek dwóch włodarzy Fame MMA czekał chyba każdy. Zawodnicy od początku podkreślali, że ich starcie nie będzie należało do łagodnych i są przygotowani na zdecydowanie ostrą grę. Jak powiedzieli tak zrobili i już w 8 minucie turnieju Czvjnik z teamu Boxdela dostał czerwoną kartkę za celowe kopnięcie Piotra Tyburskiego. Asem w rękawie Michała Barona okazał się jednak Ostry, który był odpowiedzialny za 3 pierwsze bramki podczas turnieju, mimo osłabionego składu. Finalnie na boisko wkroczył SuperHero, który dobił team Goli czwartym celnym uderzeniem na bramkę. Team Boxdel zwyciężył z wynikiem 4-0. 

Wynik Meczu Team Gola vs. Team Boxdel: wygrał Team Boxdel.

Team Natsu World vs. Team X – wynik meczu na Move Federation 1

Starcie dwóch teamów, które już w pierwszych minutach okazało się być bardzo dynamiczne. Team Natsu World zdeklasował swoich przeciwników i okazał godnym rywalem dla teamu X. Na boisku mogliśmy zobaczyć konflikt między Bartkiem i Natsu, która stanęła w obronie swojego zawodnika. W tym meczu mogliśmy zobaczyć zawodniczki, które bardzo się spisały. Nikola z Natsu Word była odpowiedzialna za jeden celny strzał na bramkę rywali. Finalnie Team X przegrał, a sam mecz zakończył się z wynikiem 1:12.

Wynik Meczu Team Natsu World vs. Team X : wygrał  Team Natsu World.

Team Boxdel vs. Team Tromba – wynik meczu na Move Federation 1

Na końcu mieliśmy okazję zobaczyć półfinał, w którym zmierzył się Team Boxdel vs. Team Tromba. Walka była bardzo zacięta, a zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami. Finalnie jednak mecz zakończył się wynikiem 1:3, a drużyna Boxdela została okrzyknięta zwycięzcą turnieju Move. Chyba nikt nie spodziewał się tak dużych emocji na meczu influencerów.

Wynik Meczu Team Boxdel vs. Team Tromba : wygrał  Team Boxdel.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!