fbpx
Deynn Odnosi się do Plotek o Rozstaniu z Danielem Majewskim!

Deynn Odnosi się do Plotek o Rozstaniu z Danielem Majewskim!

Spis treści - Deynn Odnosi się do Plotek o Rozstaniu z Danielem Majewskim!

Po kilku tygodniach spekulacji na temat kryzysu w małżeństwie, Deynn postanowiła wreszcie rozwiać wszelkie wątpliwości i otwarcie podzielić się informacjami na temat jej relacji z Danielem Majewskim. Influencerka, znana z otwartości wobec swoich fanów, opublikowała obszerny wpis na Instagramie, w którym wyjaśniła, jak obecnie wygląda życie pary. Kilka tygodni temu Internet obiegły plotki o rzekomym kryzysie w związku Deynn i Daniela Majewskiego. Celebrytka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i przedstawić sytuację taką, jaką jest naprawdę. Marita podkreśliła, że życie osób publicznych wcale nie jest bajkowe i również oni zmagać się muszą z problemami. Deynn napisała:

„Na wstępie chciałabym przypomnieć, że my też jesteśmy tylko ludźmi. Wiem, że dla wielu Instagram to bajkowe życie, że osoby z Instagrama nie mają problemów, ale nie. Wszystko to, co dzieje się między nami, absolutnie nie jest ustawką czy graniem pod zasięgi. Znacie nas i wiecie, że to nasz czuły i najważniejszy element życia, który czasami po prostu zgubi jakieś części. Musimy je znaleźć i z instrukcją spróbować poukładać i udoskonalić na przyszłość”

Deynn i Majewski poszli na terapię?

Celebrytka potwierdziła, że ostatnie tygodnie i miesiące to dla nich bardzo trudny czas. Decyzję o podjęciu terapii uzasadniła potrzebą uzyskania pomocy w ogarnięciu sytuacji. Mówiąc o swoim życiu prywatnym, Deynn nie kryła trudności, z jakimi obecnie muszą się zmierzyć, stwierdzając, że „nie wyobrażacie sobie, co dzieje się w głowach każdego dnia.” Ważnym akcentem było także odniesienie się do teorii i plotek, które krążyły wokół ich związku. Deynn zapewniła fanów, że nie ma żadnych podstaw do wierzenia w spekulacje dotyczące zdrad czy innych sensacyjnych wydarzeń. Na końcu swojej wypowiedzi Deynn napisała:

„Chciałabym, żebyście nie wierzyli w żadne plotki o zdradach, usunięciu dziecka, poronieniu czy w inne wyssane z palca historie. Może kiedyś nawet będziemy mogli o tym wszystkim opowiedzieć, nie wiem, na razie chcemy w spokoju nad tym pracować. Bądźcie z nami, wspierajcie, jak przy każdych złych chwilach od lat”

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!