fbpx
Rozstanie Deynn i Majewskiego? - Wyprowadził się z domu!

Rozstanie Deynn i Majewskiego? – Wyprowadził się z domu! [ATUALIZACJA]

Spis treści - Rozstanie Deynn i Majewskiego? – Wyprowadził się z domu! [ATUALIZACJA]

Daniel Majewski, znany celebryta i mąż Deynn, postanowił podzielić się z fanami swoimi głębokimi przemyśleniami na temat samotności, walki z własnymi demonami i rozwijającego się wokół niego światka. W długim wywodzie na Instagramie, Majewski szczerze opowiedział o trudnych chwilach, z którymi musi sobie radzić, jednocześnie podkreślając, że stara się zachowywać pozory i nie prosić o pomoc. Na początku swojego wpisu, Daniel zaznaczył, że chce podzielić się z fanami pewnymi przemyśleniami, otwierając tym samym okno na swoją prywatność. Przyznał, że często ludzie uważają go za osobę z napompowanym ego, pełną pewności siebie i przekonaną o własnej doskonałości. Choć Majewski potwierdził, że jest w tym ziarno prawdy, wyjaśnił, jak bardzo taki sposób myślenia pomaga mu przetrwać trudne chwile.

„Gdyby nie to, że sobie wmawiam, że jestem najlepszy, gdyby nie to, że mam wyebane ego, często sztucznie napompowane ego, sztucznie napompowaną pewność siebie często, ale generalnie mam dużą pewność siebie. Gdyby nie to, to już bym wisiał, już bym się zaebał, (…) stoczył się, jak śmieć albo był na jakichś lekach, s*ał pod siebie. Taka jest prawda”

Majewski przechodzi ciężkie chwile?

Celebryta nie ukrywał także, że mierzy się z własnymi demonami, codziennie tocząc walkę z samym sobą. Podkreślił, że mimo samotności, którą często odczuwa, wmawia sobie, że tak ma być, i że lepiej jest polegać tylko na sobie. W dalszej części wywodu Majewski podkreślił, że mimo trudnych chwil, nie użala się nad sobą ani nie prosi o pomoc. Jego wyznanie rzuca światło na złożoną naturę jego osobowości i ukazuje, że nawet osoby publiczne zmagają się z własnymi problemami, często niezdolne do dzielenia się nimi z otoczeniem.

Deynn i Majewski rozstali się?!

Ostatnie doniesienia na temat związku Deynn i Daniela Majewskiego ponownie wprowadziły w zakłopotanie fanów tej popularnej pary. Po ośmiu latach wspólnego życia, para, która była razem od 2018 roku, zdaje się ponownie stawiać czoła trudnościom małżeńskim. Pogłoski o kryzysie w związku pojawiły się już wcześniej, zwłaszcza w 2021 roku, kiedy to Daniel Majewski został ogłoszony nową gwiazdą federacji Fame MMA. Mimo trudnych chwil małżonkowie zdołali przezwyciężyć te trudności. Niestety, najnowsze doniesienia sugerują, że znowu mogą zmagać się z problemami. W ostatnim czasie Deynn ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych, a jej ostatnie wiadomości na kanale nadawczym były nieco niepokojące. Influencerka przyznała, że ma „rozterki i problemy osobiste” i chętnie „zniknęłaby na kilka miesięcy”. Mimo że nie ujawniła szczegółów, jej słowa budzą zaniepokojenie wśród fanów.

Daniel Majewski wyprowadził się z domu zakupionego z Deynn?

Ostatnie działania Daniela Majewskiego również stały się przedmiotem zainteresowania internautów. Jego ostatni wyjazd do Wrocławia i pobyt w hotelu po powrocie do Warszawy zasugerowały, że w ich związku pojawił się konflikt. Dodatkowo, opublikowane przez Majewskiego zdjęcie z minimalistycznie urządzonym salonem, które nie przypomina ich dotychczasowego domu, skłoniło do spekulacji na temat możliwego wyprowadzenia się z mieszkania zakupionego razem z Deynn. W sieci pojawiły się także informacje, że Majewski wynajął nowe mieszkanie, co potwierdzają zdjęcia z opublikowanej oferty wynajmu apartamentu na jednym z warszawskich osiedli. Zdjęcia z relacji Majewskiego i zdjęcia z ogłoszenia wynajmu wydają się pokrywać, co budzi jeszcze większe pytania o rzekomy kryzys w ich związku.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!