fbpx
Współzałożyciel Fame MMA ostro zachowaniu Boxdela!

Współzałożyciel Fame MMA ostro zachowaniu Boxdela!

Spis treści - Współzałożyciel Fame MMA ostro zachowaniu Boxdela!

Afera, w którą zamieszany jest jeden z udziałowców organizacji Fame MMA, nadal wstrząsa opinią publiczną. Michał „Boxdel” Baron, jeden z założycieli tej popularnej federacji, jest oskarżany o nieodpowiednie zachowanie wobec nieletnich dziewczyn. Teraz do kontrowersyjnej sprawy odniósł się jeden z czterech współzałożycieli Fame MMA, Rafał Pasternak. Fame MMA została założona przez Wojciecha Golę, Rafała Pasternaka, Krzysztofa Rozparę i właśnie Michała Barona. Informacje o rzekomych nieodpowiednich wiadomościach wysyłanych przez Barona do nieletnich dziewczyn obiegły media i społeczność internetową, co wywołało falę oburzenia i kontrowersji.

Pasternak nie poda już ręki osobą zamieszanym w sprawę!

Rafał Pasternak postanowił zabrać głos w tej sprawie i wydał oświadczenie, które nie pozostawia wątpliwości co do jego stanowiska. W swoim komunikacie napisał:

„Są pewne sytuacje i zachowania, które budzą mój wstręt i których nigdy nie zaakceptują. Sam jestem ojcem. Mam córkę. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice tych dziewczynek i co zrobiłbym na miejscu tych rodziców.”

Pasternak wyraźnie określił swoją dezaprobatę wobec zachowania osób zamieszanych w tę sprawę i zadeklarował, że nie chce mieć nic wspólnego z takimi ludźmi. Jego słowa były wyrazem solidarności z potencjalnymi ofiarami oraz jasnym przesłaniem, że nie akceptuje takich postaw w swoim otoczeniu. Ta sprawa ciągle rozwija się i budzi wiele emocji. Społeczność internetowa oraz opinia publiczna obserwują rozwój wydarzeń i oczekują dalszych informacji na ten temat.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 1]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!