fbpx
fame mma 5 lat

Fame MMA – 5. urodziny federacji

Spis treści - Fame MMA – 5. urodziny federacji

Federacja MMA jest już 5 lat na rynku Freak Fightów. Organizacja postanowiła w ten dzień za pośrednictwem swoich mediów podziękować wszystkim zawodnikom, współpracownikom oraz fanom.

5. urodziny federacji Fame MMA

Poniżej post ze szczegółami dotyczącymi 5 lat funkcjonowania federacji. My jako redakcja także chcieliśmy życzyć wszystkiego dobrego federacji z okazji urodzin.

Dokładnie 5 lat temu – 22 maja 2018 roku, Wojtek Gola, Michał Baron, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak złożyli podpisy na dokumencie powołującym do życia spółkę o nazwie FAME MMA. Resztę historii wszyscy znają…
Nikt z nas nie podejrzewał, że dziś będziemy w miejscu, w którym jesteśmy. Nikt nie domyślał się, że 2 lata od pierwszej gali, będziemy bić rekordy oglądalności. Nikt nie mógł przewidzieć tego, że w 2022 roku w zaledwie 3 godziny wyprzedamy 80% miejsc na największej hali sportowej w Polsce. Nikt nie liczył na to, że kilka lat po tym, gdy wszyscy wytykali nas palcami, do naszej federacji dołączą topowi sportowcy, nasi zawodnicy podejmą współpracę z najlepszymi trenerami w kraju, a my zostaniemy sponsorem amatorskiego MMA w Polsce.
To długa i piękna historia, pełna dramatycznych momentów. To historia pełna wzlotów i upadków. Ale przede wszystkim to historia nasza, naszych zawodników i Was – widzów, którzy cały ten czas są z nami. Chcemy Wam ją opowiedzieć ze szczegółami. Pokazać zarówno tych, którzy są z nami od początku, jak i tych, którzy dołączyli do nas i postanowili zostać. Dziękujemy Wam za to z całego serca. Mamy najlepszych kibiców na świecie! ?
ZACZYNAMY 5 URODZINY FAME!

FAME MMA – za pośrednictwem Facebooka
Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!