fbpx
Duże zmiany w Fame MMA

Duże zmiany w Fame MMA

Spis treści - Duże zmiany w Fame MMA

FAME MMA, federacja znana z organizacji freakowych pojedynków w Polsce, ogłosiła plany wprowadzenia znaczących zmian. Na oficjalnych mediach społecznościowych federacji pojawił się tajemniczy post, sugerujący, że czekają nas jeszcze większe emocje i więcej pojedynków niż dotychczas.

Fame MMA – jeszcze więcej gal

Rzecznik organizacji postanowił podzielić się więcej szczegółów na temat tych zmian. Okazuje się, że FAME MMA zamierza zorganizować więcej niż tylko cztery wydarzenia. Pierwsza z nich odbędzie się już w połowie lipca i prawdopodobnie będzie to gala z serii Hype. Jednak nie można wykluczyć, że włodarze przygotowali coś zupełnie innego. Szczegółowe informacje na ten temat mają zostać ujawnione w przyszłym tygodniu i mają być ogromną niespodzianką dla fanów walk freakowych.

Fame MMA – nowy format

Rzecznik federacji poinformował, że w tym roku planowanych jest więcej wydarzeń. Jednak to nie wszystko – FAME MMA przygotowało również nowy format i chce zagościć w miastach, które do tej pory nie miały okazji gościć tych widowiskowych pojedynków. Dzięki temu federacja będzie jeszcze bliżej swoich oddanych fanów. Pierwsza gala w nowej formule odbędzie się już w drugiej połowie lipca. Szczegółowe informacje zostaną podane w nadchodzących dniach, ale możemy być pewni, że będą to ogromne zaskoczenie dla fanów freak-fight. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje od FAME MMA i na to, jakie niespodzianki przygotowali dla swoich fanów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!