fbpx
Krzysztof Stanowski w Dziennikarskim Zerze o Pandora Gate!

Krzysztof Stanowski w Dziennikarskim Zerze o Pandora Gate!

Spis treści - Krzysztof Stanowski w Dziennikarskim Zerze o Pandora Gate!

Afera Pandora Gate, która ostatnimi czasy wstrząsnęła polskim środowiskiem youtuberów, doczekała się komentarza Krzysztofa Stanowskiego w najnowszym odcinku jego programu „Dziennikarskie Zero”. Krzysztof Stanowski, który jest znanym dziennikarzem i komentatorem, opublikował nowy odcinek swojego programu „Dziennikarskie Zero”. W odcinku tym odniósł się do głośnej afery z youtuberami Pandora Gate, która została nagłośniona przez Sylwestra Wardęgę. Wardęga opublikował materiał zatytułowany „Mroczna tajemnica Stuu i youtuberów, w którym poruszył kwestię rzekomej pedofilii w polskim środowisku youtuberów.

Dubiel i Boxdel – Idole z przypadku?

Stanowski rozpoczął odcinek pytaniem, dlaczego jego komentarz jest istotny w kontekście tej afery. Wyjaśnił, że takie wydarzenia, jak Pandora Gate, powinny być wykorzystane jako okazja do zmiany funkcjonowania społeczeństwa i państwa. Następnie Stanowski postanowił odpowiedzieć na pytanie „kim są ci ludzie” związani z aferą. Jego odpowiedź była dosadna: „Nikim”. Dalej dziennikarz kontynuował, opisując niektórych z youtuberów zamieszanych w aferę, takich jak Boxdel czy Dubiel, jako „idole z przypadku” oraz „nieprzypadkowe upadki”.

Stanowski domaga się wyjaśnień i podsumowuje YouTuberów!

Stanowski kpił z faktu, że wielu z youtuberów, którzy zostali oskarżeni lub uwikłani w aferę, wydało oświadczenia, w których twierdzili, że poddają się terapii. Zwrócił uwagę na to, że wielu z nich próbuje odciągnąć uwagę od siebie, podając przykłady jeszcze bardziej drastycznych zachowań innych osób. Dalej Stanowski wyraził przekonanie, że wszyscy, którzy kryją pedofilię, są współwinowajcami. Porównał ukrywanie pedofilii do ukrywania mordercy. Zaznaczył, że to prokuratura i sąd ocenią, czy mamy do czynienia z pedofilem, ale nazwał tę postać „obrzydliwą”. W komentarzu Stanowski pokazał, że jest jednym z wielu głosów, które domagają się wyjaśnienia i konsekwencji w związku z aferą.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!