fbpx
DeeJayPallaside w świetle skandalu! - kolejny uwikłany w sprawę afery?!

DeeJayPallaside w świetle skandalu! – kolejny uwikłany w sprawę afery?!

Spis treści - DeeJayPallaside w świetle skandalu! – kolejny uwikłany w sprawę afery?!

W ostatnich dniach polski YouTube ogarnęła burza po publikacji materiałów dotyczących zarzutów wobec popularnych twórców. Po kontrowersjach wokół Boxdela, Dubiela i Stuu, teraz w centrum uwagi znalazł się DeeJayPallaside, czyli Daniel Pawlak, jeden z najbardziej znanych i długo działających na polskim YouTube twórców. Afera wybuchła, gdy na TikToku pojawił się film Anastazji Streletskaya, która postanowiła zwrócić uwagę na zachowanie DeeJayPallaside. Pawlak jest twórcą, który działa na YouTube od 10 lat. Jest autorem tysięcy różnych materiałów dostosowujących się do odbiorców na przestrzeni lat. Jednak teraz jego reputacja jest narażona na poważne wstrząsy.

Dziewczyna z TikToka ujawnia prawdę o DeeJayPallaside?

Anastazja Streletskaya w swoim filmie podniosła kontrowersje dotyczące serii filmów DeeJayPallaside, w których otwierał „snapy” od swoich fanek. Zdaniem Streletskaya w niektórych z tych filmów pojawiły się nagie zdjęcia dziewcząt. Najbardziej niepokojące jest to, że istnieje podejrzenie, że niektóre z tych dziewcząt mogły być nieletnie. Anastazja informuje, że Daniel Pawlak wiedział o tym, ale nie podjął żadnych działań w tej sprawie. Co więcej, twierdzi, że niektóre z tych kontrowersyjnych zdjęć można było znaleźć na jego profilu na Facebooku. Streletskaya dodała także, że DeeJayPallaside zachowywał się w sposób nieodpowiedni na swoich mediach społecznościowych. Dodatkowo prosząc swoje obserwatorki o przesyłanie mu tego rodzaju zdjęć.

Konopski szykuje materiały na DeeJayPallaside?

W kontekście afery pedofilskiej, która obecnie wstrząsa polskim internetem po publikacji materiałów Wardęgi, warto zwrócić uwagę na postępowanie „Konopskiego”. Mikołaj na swoim Instagramie dodał zdjęcie miniaturki filmu na YouTuberów, w której znajduje się również postać Daniela, co sugeruje, że znalazł dowody obciążające DeeJayPallaside. Pawlak jeszcze nie wypowiedział się publicznie w tej sprawie. Jednakże, wobec narastającej fali kontrowersji na polskim YouTube, kolejne informacje mogą szybko ujrzeć światło dzienne, a reputacje niektórych twórców mogą zostać poważnie nadszarpnięte. Warto obserwować rozwój tej afery i reakcje społeczności internetowej na te kontrowersje.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!