fbpx
Raubo krytykuje pojedynek Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov!

Raubo krytykuje pojedynek Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov!

Spis treści - Raubo krytykuje pojedynek Tomasz Adamek kontra Mamed Khalidov!

Wielki powrót Tomasza Adamka do akcji, gdzie zmierzy się z Mamedem Khalidovem na zasadach boksu, budzi kontrowersje i krytykę. Jednym z głosów, który otwarcie wyraził swoje zdanie na temat tej walki, jest trener Zbigniew Raubo. Adamek, były mistrz świata, i Mamed Khalidov, legenda mieszanych sztuk walki, zmierzą się w głównym wydarzeniu XTB KSW: Epic na dystansie 8 rund w klatce. Jednak Raubo, znany trener, nie ukrywa swojego sprzeciwu wobec tego typu pojedynków. W wywiadzie dla Andrzej Kostyry, Raubo wyraził swoje zdanie, twierdząc, że prawdziwa walka bokserska powinna odbywać się w ringu, a nie w klatce:

„Ja jestem bardziej przeciwnikiem nazywania tego walką bokserską. Walka bokserska to jest ring, a nie żadna klatka. Wszystko, co się odbywa na schodach, pod schodami, w pokoju, w klatce czy nad klatką, to jest szopka, to jest cyrk i show.”

Raubo komentuje słabą formę Adamka i Khalidova!

Trener zaznaczył, że obaj zawodnicy są już blisko sportowej emerytury, co sprawia, że nie należy oczekiwać genialnej formy i walki na najwyższym poziomie. Raubo dodaje, że faworytem jest Adamek z powodu ogromnego doświadczenia i umiejętności, ale podkreśla, że obaj wojownicy są teraz w słabszej formie niż przed laty:

„To byli prawdziwi wojownicy 10 lat temu… Jeden wielki, drugi wielki, panowie… Dzisiaj to już jest słabsza wersja Tomka i słabsza wersja Mameda. Tomek jest wielkim mistrzem, przepraszam, był. Nic nikomu nie musi udowadniać, ale ta walka, ten pojedynek, ta szopka będzie nierówna.”

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!