fbpx
Przemysław Szyszka i Uniq Fight Club kończą współpracę! - założy własny klub?

Przemysław Szyszka i Uniq Fight Club kończą współpracę! – założy własny klub?

Spis treści - Przemysław Szyszka i Uniq Fight Club kończą współpracę! – założy własny klub?

Przemysław Szyszka, główny trener MMA w Uniq Fight Club, zaskoczył swoich podopiecznych ogłaszając niespodziewanie, że zakończył współpracę z klubem. Szyszka był znany ze swojej pracy z freak fighterami, a na jego koncie znajdują się takie nazwiska jak bracia Tyburscy, Marcin Dubiel, „Boxdel”, Robert Karaś, Luka, „Kubańczyk”, Robert Pasut i wielu innych. Jego zawodnicy regularnie brali udział w pojedynkach na galach FAME.

Przemysław Szyszka daje oświadczenie w sprawie zakończenia współpracy

W poniedziałek Szyszka opublikował oświadczenie, w którym potwierdził zakończenie współpracy z klubem Uniq Fight Club. Wyjaśnił, że sytuacja jest dla niego nowa i niezrozumiała, ale nie chce rozwijać tematu publicznie. Wyraził wdzięczność za wspólnie spędzony czas i oddanie swojej wiedzy, które pomogły w tworzeniu mocnych zawodników w klubie.

Przemysław Szyszka wyrzucony z Uniq Fight Club?

W komentarzach pod postem wielu zawodników wypowiedziało się na temat tej sytuacji. „Boxdel”, „Kubańczuk”, Dubiel, Robert Karaś i „Wujaszek Fericze” potwierdzili, że zamierzają pozostać przy swoim trenerze i kontynuować współpracę z nim. Wszystko wskazuje na to, że razem z Przemysławem Szyszką opuszczają klub również jego zawodnicy. Wypowiedzi freak fighterów sugerują, że może być planowany kolejny projekt, tym razem z udziałem Szyszki jako głównego trenera. Istnieje możliwość, że trener wraz ze swoimi podopiecznymi założy własny klub, aby kontynuować swoją wspólną drogę i podjąć nowe wyzwania. Szyszka jest cenionym trenerem w świecie MMA, a jego odejście z Uniq Fight Club wywołało wiele pytań i spekulacji na temat przyszłości zarówno jego, jak i jego zawodników. Czekamy na dalsze informacje od trenera i jego podopiecznych, aby dowiedzieć się, jakie nowe plany mają w zanadrzu.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!