fbpx
Piotr Tyburski

Piotr Tyburski

Zawodnik MMA Piotr Tyburski

Biogram

Piotr Tyburski - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Piotr Tyburski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Piotr Tyburski – kim jest?

Piotr prywatnie jest modelem oraz znanym celebrytą. Rozgłos zyskał głównie dzięki występowi w jednym z programów Polsatu o nazwie „Love Island”. Co ciekawe ​​był także piłkarzem, który grał w młodzieżowej kadrze Polonii Warszawa. Jego piłkarska przygoda zakończyła się na Mazurze Radzymin.

Piotr Tyburski – brat bliźniak

Piotr Tyburski jest bratem bliźniakiem Pawła Tyburskiego, który również jest zawodnikiem MMA. Bracia często występują razem na galach, tworząc niepowtarzalny duet i pokazując, że w sportach walki ważne jest także wsparcie i relacja między zawodnikami. W 2018 roku podczas gali Fame MMA 7 wspólnie z bratem walczyli z braćmi Kluk w emocjonującym pojedynku bliźniaków i odnieśli zwycięstwo. Bracia Tyburscy wychowali się w domu dziecka ze względu na trudną sytuację rodzinną.

Piotr Tyburski – kariera MMA

Piotr Tyburski swojej kariery z MMA nie ciągnął zbyt długo ze względu na operację barku, która uniemożliwiała mu pojawienie się w ringu. Obecnie wspólnie z bratem bardzo ciężko trenuje, a w przyszłości mamy zobaczyć go w pojedynku z Josefem Bratanem.

Piotr Tyburski – waga i wzrost

Piotr Tyburski to zawodnik o wzroście 190 cm, co sprawia, że jest dość wysoki jak na sztuki walki. Pomimo swojego wzrostu, Tyburski jest bardzo zwinny i szybki na nogach, co czyni go groźnym przeciwnikiem dla każdego rywala.

Piotr Tyburski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 10 stycznia 1994 roku

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Elbląg

Piotr Tyburski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:1

L:1

D:1

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Piotr Tyburski - Newsy