fbpx
Przemysław Szyszka

Przemysław Szyszka

Zawodnik MMA Przemysław Szyszka

Biogram

Przemysław Szyszka - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Przemysław Szyszka - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Przemysław Szyszka – kim jest?

Przemysław Szyszka jest znanym w świecie sportu walki trenerem i zawodnikiem MMA. Jego pasja do tej dyscypliny sportu pojawiła się już w młodym wieku, gdy zaczął trenować Brazylijskie Jiu-Jitsu. Od tamtej pory poświęcił swoje życie na rozwijanie swoich umiejętności oraz szkolenie innych zawodników. Przemysław może pochwalić się czarnym pasem w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Przemysław Szyszka – trener

Po zakończeniu kariery zawodniczej Przemysław Szyszka postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Został trenerem MMA i od tamtej pory szkoli liczne grupy zawodników, zarówno początkujących, jak i doświadczonych. Jego styl treningowy opiera się na połączeniu tradycyjnych technik walki ze sportami siłowymi i cardio, co pozwala na uzyskanie najlepszych wyników na ringu. Jest trenerem kadry Polski PFKB i PZMMA oraz twórcąa łódzkiego Fight Fabric Challenge. Do grona podopiecznych Przemysława należą również gwiazdy internetu, takie jak Paweł Tyburski, Marcin Dubiel czy Lil Masti.

Przemysław Szyszka – kariera MMA

Przemysław Szyszka ma na swoim koncie imponującą karierę zawodnika MMA. Brał udział w licznych turniejach i walkach, zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Jego styl walki charakteryzuje się szybkością, zwinnością oraz niezwykłą precyzją. Zawsze przygotowany do walki, potrafił skutecznie wykorzystać swoje umiejętności i pokonać nawet najtrudniejszych przeciwników.

Przemysław Szyszka – walki

Trener Szyszka ma na swoim koncie dwa amatorskie pojedynki, które stoczył w 2016 roku i obydwie z nich przegrał. Swoją wygraną zaliczył w 2014 roku, walcząc w profesjonalnym starciu z Andrey Krupniakov. Wszystkie te walki charakteryzowały się niezwykłym napięciem i emocjami na ringu, a sama postać Przemysława Szyszki zawsze budziła szacunek i podziw wśród fanów sportów walki. Aktualnie ma zawalczyć na gali Fight Club, gdzie zmierzy się z Hendrikiem Costą.

Przemysław Szyszka - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fight Club

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Szyszka

Data urodzenia (ile ma lat?): 1984 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Przemysław Szyszka - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:2

L:1

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Przemysław Szyszka - Newsy