fbpx
Powstaje nowa federacja freakowa - Show MMA!

Powstaje nowa federacja freakowa – Show MMA!

Spis treści - Powstaje nowa federacja freakowa – Show MMA!

Powstaje nowa federacja freak fight, która obiecuje namieszać w świecie MMA. To federacja freakowa, która przypomina koncept słynnego Fame MMA. Organizatorzy zapowiadają konferencje oraz face2face, które dostarczą nam niezapomnianych wrażeń. Będzie to widowisko pełne emocji i niespodzianek, które na pewno nie pozwoli nam się nudzić. Najważniejsze jest to, że cała gala będzie dostępna na otwartym kanale YouTube, dzięki czemu nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na płatne transmisje. Wystarczy być obecnym na platformie YouTube, aby oglądać to wyjątkowe wydarzenie.

Federacja show MMA przyjmuje zgłoszenia na walkę

Krakowska Tauron Arena będzie gościć tę pełną dymów i emocji galę. Organizatorzy obiecują mocne nazwiska, które na pewno nie zawiodą publiczności. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć znane postacie ze świata sportów walki w niekonwencjonalnym otoczeniu. Jeśli chodzi o szansę walki na gali, wystarczy zgłosić się do federacji poprzez prywatną wiadomość. Istnieją pewne warunki, musisz mieć ukończone 18 lat i nie jest wymagane posiadanie ogromnej liczby obserwujących. Organizatorzy chcą dać szansę młodym talentom, którzy mogą jeszcze nie być szeroko rozpoznawalni, ale mają pasję do sportów walki. Pieniądze dla zawodników będą wypłacane w sposób tradycyjny, bez żadnych ukrytych opłat. Po zakończonej gali, zwycięzcy otrzymają swoje wynagrodzenia bezpośrednio do rąk.

Show MMA – przebieg gali i zawodnicy

Podczas gali będziemy mieli okazję zobaczyć aż 9 emocjonujących walk, które będą odbywać się zgodnie z zasadami MMA. Bez wątpienia czeka nas wiele niezapomnianych momentów i widowiskowych starć. Niedawno Człowiek Warga wspomniał na Twitterze, że federacja skontaktowała się z nim w sprawie współpracy. Jednak wyśmiał opis gali, który wydaje się nieco zbyt infantylny i nieprofesjonalny. Co ciekawe, choć federacja obserwuje niewiele profili na Instagramie, wśród nich możemy znaleźć takie nazwiska jak Adrian Lesik, Michał Kudlik, Marcin Naruszczka, Michał Borkowski, Dominik Kapelański i Daniel Rutkowski. Obecność tych doświadczonych zawodników wśród obserwowanych przez federację profili sugeruje, że show MMA może być miejscem dla utalentowanych sportowców związanych z różnymi dyscyplinami. Pomimo niektórych kontrowersji i sceptycyzmu, jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczy się kariera tej federacji.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!