fbpx
Poczciwy Krzychu na 30-tych urodzinach Volkswagena - wykład, drift i emocje na torze

Poczciwy Krzychu na 30-tych urodzinach Volkswagena – wykład, drift i emocje na torze

Spis treści - Poczciwy Krzychu na 30-tych urodzinach Volkswagena – wykład, drift i emocje na torze

Rocznica Volkswagena we Wrześni okazała się niezwykłą okazją do świętowania i zaproszenia wyjątkowych gości. Jednym z nich był popularny influencer i twórca treści medialnych, Poczciwy Krzychu. Młody influencer zabrał głos na temat mediów społecznościowych, takich jak TikTok i YouTube. Jego wykład spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez zgromadzoną publiczność. Krzychu nie tylko wypowiadał się na temat mediów, ale również zaprezentował swoje umiejętności za kierownicą fioletowego BMW. Na specjalnie przygotowanym torze driftu, dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń, prezentując widowiskowe manewry i kontrolowane poślizgi. Jego dynamiczne pokazy przypadły do gustu zgromadzonym fanom motoryzacji.

Poczciwy Krzychu przegrywa ze zwycięzcą Rajdu Dakar

Jednak nie tylko drift był atrakcją wieczoru. Poczciwy Krzychu podjął również wyzwanie na torze kartingowym, stając do rywalizacji z Erykiem Goczałem, zwycięzcą słynnego wyścigu, jakim jest Rajd Dakar. Młody kierowca okazał się niezwykle utalentowany i pokonał influencera, choć pojedynek dostarczył emocji zarówno uczestnikom, jak i publiczności.

Koncert Dawida Podsiadło na urodzinach Volkswagena

Na urodzinach mogliśmy zobaczyć występ Dawida Posiadło. Popularny wokalista wprawił wszystkich w doskonały nastrój swoim ekscytującym występem. Całe wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania, ale również do zaprezentowania różnorodnych talentów. Poczciwy Krzychu, Eryk Goczał i Dawid Posiadło stanowili tylko niektóre z gwiazd, które przyciągnęły uwagę i dostarczyły rozrywki zgromadzonym gościom.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!