fbpx
Poczciwy Krzychu

Poczciwy Krzychu

Zawodnik MMA Poczciwy Krzychu

Biogram

Poczciwy Krzychu - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Poczciwy Krzychu - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Poczciwy Krzychu – kim jest?

Kamil Chwastek, lepiej znany jako Poczciwy Krzychu, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskim YouTube. Jego kanał, będący częścią grupy twórców Ekipa, cieszy się ogromną popularnością i zdobył miliony subskrybentów. Kamil jest prawdziwą gwiazdą internetu, mając na Instagramie i YouTube imponującą liczbę obserwujących.

Poczciwy Krzychu – Ekipa

Kamil Chwastek dołączył do zespołu Ekipa dzięki swojemu debiutowi w halloweenowym filmie „UFO ROZBIŁO SIĘ POD KRAKOWEM”. Tam właśnie wcielił się w postać Krzysztofa, zamieszkującego za figurką w lewo. Po tym sukcesie stał się oficjalnym członkiem grupy.

Poczciwy Krzychu – motoryzacja

Kamil, zwany Poczciwym Krzychem, urodził się 30 lipca 1994 roku. Jego pasją są samochody, co doskonale widać w jego filmach, których głównym tematem jest często motoryzacja. Podobnie jak większość członków Ekipy, lubi aktywność fizyczną i jest miłośnikiem piłki nożnej. Jego kanał na YouTube powstał 11 grudnia 2019 roku, a pierwszy film zatytułowany „UCZYMY SIĘ DRIFTOWAĆ Z EKIPĄ!” został opublikowany 1 stycznia 2020 roku.

Poczciwy Krzychu – wzrost

Jeśli chodzi o wygląd, Kamil mierzy 172 cm wzrostu. Jego przystojna aparycja sprawia, że jest uważany za jednego z najbardziej atrakcyjnych chłopaków w Ekipie, co może zmienić jego stan cywilny w przyszłości. Kamil ma także młodszego brata, o czym można dowiedzieć się z jego filmów.

Poczciwy Krzychu – wykształcenie

Niezwykła popularność Poczciwego Krzycha na YouTube nie przeszkodziła mu w zdobyciu wykształcenia. Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Krakowskiej, co świadczy o jego determinacji i zrównoważonym podejściu do życia.

Poczciwy Krzychu - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: brak

Pseudonim: Poczciwy Krzychu

Data urodzenia (ile ma lat?): 30 lipca 1994 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków, Polska

Poczciwy Krzychu - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Poczciwy Krzychu - Newsy