fbpx
Związek Michała Gały i Martirent

Martirenti i Gała czyli kolejny związek dla zasięgów?

Spis treści - Martirenti i Gała czyli kolejny związek dla zasięgów?

Michał Gała zamieścił wczoraj filmik w odpowiedzi na dramatyczne story nagrane przez jego byłą dziewczynę Martirenti. Może jednak dla osób niewtajemniczonych w całą sprawę zaczniemy od początku. Po opublikowaniu przez Maszę Graczykowską oczerniających wiadomości głosowych, w których brała udział Fagata w interencie wybuchła burza na temat moralności młodej dziewczyny. Przyjaciel Fagaty, którym jest książe, chcąc nagrać filmik mający w zamyśle bronić ją przed hejterami – jeszcze bardziej pogrążył dziewczynę. Wspomniał on, że influencerem drugiej kategorii, o którym była mowa w filmie Maszy jest Michał Gała. Jest to były chłopak jej ówczesnej koleżanki Martirenti. Z wiadomości, które pisała Fagata jasno wychodziło, że influencerzy umówili się w hotelu w dość jasnym celu.

Martirenti o zdradzie swojej przyjaciółki

Na całą sprawę związaną z Fagatą odpowiedziała roztrzęsiona Martirenti, która jak twierdzi miała ją za przyjaciółkę, a ta chciała pójść do łóżka z jej byłym chłopakiem. Martirenti informuje nas również w wywiadach, że zarówno Fagata, jak i Michał Gała kłamali jej prosto w oczy, mówiąc, że do niczego miało nie dojść. Młoda dziewczyna zaznacza, że jest to dla niej zdrada w oczy. Dziewczyna w wywiadzie mówi, że ma pokaźną teczkę na swojego byłego chłopaka. Czy to kolejne wyciąganie publicznie brudów, tylko żeby podbić swoje wyświetlenia?

Odpowiedz Michała Gały

Całą sytuację skomentował Michał Gała, nagrywając prześmiewczy film dotyczący Martirenti. Komentuje, że jego była dziewczyna jest w stanie zrobić wszystko dla zasięgów. Jak mówi Michał Marta spotykała się w tym samym momencie zarówno ze swoim managerem, jak i z nim. Wiele osób skomentowało całą dramę w tym Wardęga oraz Nitro. Czy nasze wcześniejsze przypuszczenia sprawdzą się i Martirenti stoczy walkę z Fagatą? Sylwester Wardęga również wspominał o takim zestawieniu i fakcie wykorzystania tej sytuacji przez dziewczyny, które dla zasięgów, jak widać są w stanie zrobić naprawdę dużo.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!