fbpx
Kto zawalczy na PGE Narodowym? - Fame MMA 22

Kto zawalczy na PGE Narodowym? – Fame MMA 22

Spis treści - Kto zawalczy na PGE Narodowym? – Fame MMA 22

Wygląda na to, że Norman Parke będzie jednym z zawodników, których zobaczymy podczas nadchodzącej gali FAME MMA 22 na PGE Narodowym. To wydarzenie z pewnością przyciągnie rzesze fanów na największy stadion w Polsce. Na zakończenie wakacji, federacja FAME MMA planuje zorganizować swoje największe show na PGE Narodowym. Początkowo głównym wydarzeniem gali FAME 22 miało być starcie pomiędzy Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem a Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Jednakże, zmiana miejsca gali doprowadziła do odwołania tego pojedynku. Prezes FAME MMA, Krzysztof Rozpara, potwierdził jednak, że obaj zawodnicy pojawią się w klatce. Fani spekulują, że „Ferrari” zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. To długo wyczekiwane starcie, na które czeka wielu sympatyków sportów walki. Gala na stadionie narodowym wydaje się być idealną okazją do realizacji tego pojedynku.

Norman Parke na jubileuszowej gali Fame MMA?

Tymczasem Mateusz Borek, znany dziennikarz sportowy, ujawnił, że do akcji powróci również Tomasz „Góral” Adamek. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zasugerował, że chce zmierzyć się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, co z pewnością podniesie emocje na gali. Do tej listy dołączył właśnie Norman Parke. Irlandzki zawodnik, znany ze swoich walk w UFC i KSW, ostatnio pokonał Michała Pasternaka na jubileuszowej gali FAME MMA. Teraz Parke opublikował na swoich social mediach wpis, który wydaje się potwierdzać jego udział w FAME 22 na PGE Narodowym. Zawodnik zwrócił się do potencjalnych sponsorów, pytając, czy chcieliby wesprzeć go w nadchodzącej walce.

„Witam, czy twoja firma byłaby zainteresowana wsparciem mojej walki na FAME 22 na Stadionie Narodowym? Wiadomość, aby uzyskać więcej szczegółów.” – napisał Parke.

Jego powrót do Polski i udział w tak prestiżowej gali to z pewnością dobra wiadomość dla fanów freak fightów. Jego doświadczenie i umiejętności sprawią, że każda walka z jego udziałem będzie niezwykle emocjonująca. Gala FAME MMA 22 na PGE Narodowym zapowiada się na jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku. Z taką obsadą zawodników, kibice mogą spodziewać się niezapomnianych emocji i spektakularnych walk.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!