fbpx
Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski

Zawodnik MMA Krzysztof Stanowski

Biogram

Krzysztof Stanowski - Rekord

0
Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy

Krzysztof Stanowski - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Krzysztof Stanowski – kim jest?

Dziennikarz urodził się 21 lipca 1982 roku w Warszawie. Krzysztof Stanowski to postać, która wzbudza wiele kontrowersji w polskich mediach. Jego styl pisania oraz ostry język przysporzyły mu zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Krzysztof Stanowski – Marcin Najman

W 2020 roku Krzysztof Stanowski wszedł w konflikt z Marcinem Najmanem, co stało się powodem głośnej dyskusji. Obaj panowie nie darzą się sympatią, a swoje niezgody wyrażają na mediach społecznościowych. Stanowski wyzwał Najmana na walkę po tym, jak pięściarz nazwał go „atencjuszem”. Marcin Najman poważnie potraktował to wyzwanie i stawił się we wcześniej ustalonym miejscu w Częstochowie, oczekując na swojego rywala. Jednak dziennikarz nie pojawił się, tłumacząc później, że żartował z boksera, nawiązując do jego wcześniejszej wizyty na Jasnej Górze.

Krzysztof Stanowski – Kuba Wojewódzki

Krzysztof Stanowski przeprowadził wiele głośnych wywiadów w swojej karierze. Ostatnio na łamach jego internetowego programu pojawił się Kuba Wojewódzki, który zaznaczył, że rzadko rozmawia z innymi dziennikarzami. Spotkanie to szeroko komentowane było przez media w Polsce.

Krzysztof Stanowski – kariera zawodowa

Już jako 14-latek rozpoczął staż w redakcji „Przeglądu Sportowego”. Stanowski przyznał, że od samego początku chciał pisać o piłce nożnej. Trzy lata później awansował na stanowisko szefa działu piłkarskiego. Współpracował również z „Dziennikiem” i „Super Expressem”. Po przejęciu „Magazynu Futbol” przez Sylwestra Cacka, właściciela m.in. sieci restauracji Sphinx, został szefem tego piłkarskiego miesięcznika, gdzie można było czytać jego artykuły także na łamach innego pisma wydawanego przez tego samego wydawcę – „Futbol News”.

Krzysztof Stanowski – Weszło

W 2008 roku dziennikarz założył popularny portal internetowy Weszło, który przez krytyków Krzysztofa Stanowskiego nazywany był „piłkarskim Pudelkiem”. Krzysztof Stanowski jako jeden z pierwszych zdecydował się pisać o sporcie w sposób złośliwy, a czasem nawet brutalny. Na początku artykuły na portalu publikowane były anonimowo. Dopiero w 2011 roku Krzysztof Stanowski ujawnił się jako założyciel i działacz Weszło, zdobywając jeszcze większą popularność. Portal ten stał się ważnym źródłem informacji dla miłośników piłki nożnej, ale również miejscem, gdzie nie brakuje kontrowersyjnych opinii i ostrego komentarza.

Krzysztof Stanowski – życie prywatne

O życiu prywatnym Krzysztofa Stanowskiego wiadomo niewiele, ponieważ dziennikarz ceni sobie spokój i prywatność. W jednym ze swoich artykułów z 2015 roku Stanowski wspomniał, że w wieku 14 lat stracił ojca. Obecnie jest mężem i ojcem. Jego żoną jest Marta Sosnowska, znana warszawska dietetyczka. Para ma dwóch synów, Leona i Aleksandra. Choć Stanowski rzadko ujawnia swoje życie prywatne, czasami udostępnia na Instagramie zdjęcia żony i synów.

Krzysztof Stanowski - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: brak informacji

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Stanowski

Data urodzenia (ile ma lat?): 21 lipca 1982 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Warszawa

Krzysztof Stanowski - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Krzysztof Stanowski - Newsy