fbpx
Fame MMA Kończy Współpracę z Dubielem, Fagatą i DeeJayPallasidem!

Fame MMA Kończy Współpracę z Dubielem, Fagatą i DeeJayPallasidem!

Spis treści - Fame MMA Kończy Współpracę z Dubielem, Fagatą i DeeJayPallasidem!

Federacja Fame MMA postanowiła wydać zbiorcze oświadczenie, w którym ogłosiła swoje stanowisko wobec kilku znanych postaci internetu w kontekście afery „Pandora Gate”. Decyzje te są ostateczne i nieodwołalne, a ich ogłoszenie wywołało duże poruszenie w środowisku influencerów oraz fanów MMA.

Marcin Dubiel – Koniec Współpracy z Fame MMA

Fame MMA ogłosiła, że nie udało się nawiązać kontaktu z Marcinem Dubielem, znanym youtuberem i uczestnikiem Teamu X. Ze względu na brak odpowiedzi od samego zainteresowanego, informacja o rozwiązaniu obowiązującego kontraktu została przekazana menadżerowi Dubiela. To oznacza, że Marcin Dubiel nie będzie już współpracować z federacją Fame MMA.

Daniel Pawlak – Koniec Współpracy z Fame MMA

Federacja ogłosiła również, że zdecydowała o zakończeniu współpracy z DeeJayPallasidem. Nie podano szczegółów ani powodów tej decyzji, ale fakt ten jest kolejnym krokiem Fame MMA w reakcji na wydarzenia związane z aferą „Pandora Gate”.

Agata Fak – Koniec Kontraktu po Gali FAME FRIDAY ARENA 2

Kontrakt z Agatą Fak zakończył się po gali Fame Friday Arena 2. Po tej imprezie Agata Fak nie będzie już reprezentować federacji Fame MMA. Federacja zobligowała się również, że nie będzie nawiązywać współpracy z tą influencerką w przyszłości.

Boxdel – Trwają Prace nad Usunięciem Włodarza z Fame MMA!

Fame MMA informuje, że intensywnie pracuje nad formalnym usunięciem Michała Barona ze spółek związanych z marką Fame MMA. To decyzja, która jeszcze nie została sformalizowana, ale federacja zapowiada, że będzie na bieżąco informować o postępach w tym zakresie. Oświadczenie federacji Fame MMA wywołało wiele reakcji i spekulacji wśród fanów oraz społeczności internetowej. Afera „Pandora Gate” nadal ma duże echo i prowadzi do kolejnych zmian w środowisku influencerów i sportowców MMA.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!