fbpx
konflikt wybrańczyk brodnicka

Konflikt: Brodnicka – Wybrańczyk, wbijanie szpileczek zamiast szpilek

Spis treści - Konflikt: Brodnicka – Wybrańczyk, wbijanie szpileczek zamiast szpilek

Dziś odbyły się kolejne rundki, których głównymi bohaterkami były tym razem Kamiszka i Ewa Brodnicka. Cała rozmowa była dość interesująca lecz w przeciwieństwie do spotkania Zusje z Lil Masti (koniecznie przeczytaj: Zusje i Ferarri w związku) nie było tu ostrych starć. Obie zawodniczki stoczą ze sobą walkę w boksie birmańskim na kolejnej gali High League.

Co Kamiszka sądzi o Ewie Brodnickiej?

Podczas rundek w słowach Kamiszki nie dało się wyczuć szczególnej niechęci do Ewy Brodnickiej. W zasadzie jedyną rzeczą, którą Wybrańczyk zarzuciła byłej mistrzyni świata w boksie „szopkę” związaną z jej rzekomym piciem moczu na poprzedniej konferencji (pisaliśmy już o tym w artykule: Ewa Brodnicka pije mocz podczas konferencji).

Co Ewa Brodnicka sądzi o Kamili Wybrańczyk?

Ewa Brodnicka uważa, że najgorszym aspektem związanym z Kamilą jest jej trenowanie w jednym miejscu z Ewą Piątkowską nazywanej pieszczotliwie przez nią Konfiturą. Jak doskonale wiemy konflikt pomiędzy Brodnicką a Piątkowską trwa już od lat.

Konflikt Wybrańczyk z Brodnicką

Dziewczyny przez całe rundki próbowały wbijać sobie szpileczki jednak żaden z argumentów nie był w stanie wyprowadzić zawodniczek z równowagi. Mamy nadzieję, że zawodniczki pokażą więcej ognia w oktagonie, zwłaszcza że Brodnicka cały czas po cichu liczy na rewanż z Lil Masti. Całość rozmowy można zobaczyć w poniższym filmie:

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!