fbpx
Zusje obraża lil masti

Zusje wyzywa Lil Masti od dzi*ek?

Spis treści - Zusje wyzywa Lil Masti od dzi*ek?

We wtorek odbyły się ciekawe rundki, w których uczestniczyła Aniela „Lil Masti” Bogusz oraz Kamila „Zusje” Astafiewa. Dziewczyny mają stoczyć pojedynek już 4 czerwca w ERGO ARENIE. Z rundek można śmiało wywnioskować, że między kobietami iskrzy. Zusje cały czas wypomina Lil Masti bycie „seksmasterką”, zaznaczając przy tym, że zrobiła z siebie dzi*kę i piła własny mocz. Lil Masti, chcąc odbić piłeczkę zarzuca Zusje, że u Kuby Wojewódzkiego powiedziała o piciu swojego okresu. Aniela twierdzi również, że Kamila nie powinna publicznie nazywać się psychologiem ze względu na jej zachowanie i ataki skierowane w stronę przeciwniczki.

Zusje i Lil Masti – brutalny boks birmański

Aniela bardzo zaskoczyła wszystkich podczas wygranej na pierwszej gali High League, pokonując Ewę Brodnicką, czyli Polską pięściarkę zawodową, byłą mistrzynie Europy i byłą mistrzynię świata. Jest to pierwsza freak fightowa walka, która odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego zwanego również Lethwei. Ta odmiana boksu, jest niezwykle brutalna ze względu na możliwe uderzenia głową. Walka odbędzie się w małych najtwardszych rękawicach. Zawodniczki bardzo zaimponowały wszystkim swoją odwagą, wychodząc do tak brutalnej walki. Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund trwających trzy minuty.

Lil Masti i Zusje – podsumowanie

Lil Masti powiedziała o Zusje, że uważa ją za osobę niezwykle fałszywą, ze względu na jej zachowanie podczas konferencji. Aniela informowała, że Kamila najpierw zaczepia ją i kieruje w jej stronę obraźliwe komentarze, po czym na backstage’u jest dla niej miła. Jesteśmy ciekawi kolejnych konferencji i wydarzeń związanych z galą High League 3.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!