fbpx
zusje amadeusz ferrari

Zusje i Amedeusz Ferrari? Nowe Freakowe Power Couple?

Spis treści - Zusje i Amedeusz Ferrari? Nowe Freakowe Power Couple?

Dziś odbyły się rundki, których głównymi bohaterkami były Zusje i Lil Masti. Cała rozmowa była dość mocna choć wyraźnie stroną bardziej ofensywną była tu Kamila Smogulecka. Obie zawodniczki stoczą ze sobą walkę w boksie birmańskim na kolejnej gali High League.

Ferarri czeka na Zusje z kwiatami

Podczas ostatniej rundy rozmowy Zusje nadmieniła, że przed studiem nagraniowym czeka na nią Amadeusz Ferrari. Wypowiedź ta wywołała szok u prowadzącego Pana Pawłowskiego oraz Lil Masti, która nazwała ten potencjalny związek „Piekielną Parą”. W kuluarach mówi się, że Amadeusz czekał ostatnio na Smogulecką z kwiatami.

Czy Zusje jest z Amadeuszem Ferrarim?

Oczywiście związek Ferrariego i Zusje nie jest jeszcze niczym oficjalnym jednak wiele wskazuje na to, że może to być prawdą. Obie gwiazdy Freakowych gal są bardzo kontrowersyjnymi postaciami. Pytanie tylko czy ten związek nie byłby zbyt bardzo „energetycznym małżeństwem”? Na to pytanie muszą jednak odpowiedzieć sobie jednak sami zainteresowani.

Gdzie poznali się Zusje i Ferrari?

Obie osoby są ściśle związane z Freak Fightami. Zusje aktualnie ma zakontraktowaną walkę w High League z Lil Masti, natomiast Amadeusz Ferrari niedawno toczył wyrównany bój z Adrianem Polakiem, który ostatecznie przegrał. Wiele wskazuje na to, że para zaczęła się spotykać ze sobą podczas freakowych wydarzeń związanych z Fame MMA. Ostatnio Amadeusz zasłyną jednak bardziej sytuacjami pozasportowymi. Freak Fighter został napadnięty w swoim mieszkaniu przez dwie osoby z maczetami co zakończyło się dla niego przykrą kontuzją. Czy ta sprawa mogła mieć związek z jego nową sympatią? To chyba za daleko idące wnioski, jednak w świecie Freak Fightu wszystko jest możliwe.

Zusje partner – czy Zusje ma chłopaka?

Do niedawna Zusje była w związku ze Scarfacem, jednak na pierwszej konferencji High League 3 oficjalnie potwierdziła, że to już nieaktualny temat. Podczas rozmowy na rundkach, Smogulecka zasugerowała, że spotyka się z Amadim. Było to duże zaskoczenie dla wszystkich widzów. Całość rundek można zobaczyć w filmie poniżej:

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!