fbpx
fen 41

FEN 41 – wyniki gali

Spis treści - FEN 41 – wyniki gali

FEN 41 za nami. Gala przyniosła bardzo dużo emocji, zawodnicy postanowili walczyć mocno i szukali widowiskowych poddań. Kilka walk zakończyło się przez spektakularne duszenia, a także techniczne nokauty. Na gali, włodarze zapowiedzieli kolejną galę, która odbędzie się we Wrocławiu i walczą w niej czołowe postacie federacji FEN. Wyniki gali FEN 41 prezentujemy poniżej.

Wyniki gali – FEN 41

Na przyszłej gali FEN 42 zobaczymy Oleksiejczuka z Zielińskim, Zadore z Dudkiem, a także Michała Andryszaka, Szymona Duszę i Łukasza Charzewskiego. Gala odbędzie się 15 października. Zapowiadają się wielkie emocje, a gala w Mrągowie pokazała, że podczas walk na galach FEN nie można się nudzić. Prezentujemy wyniki gali FEN 41.

93 kg: Dmitriy Mikutsa (11-8) vs. Bartosz Szewczyk (5-1)

Niezwykle wyrównana walka pomiędzy Polakiem a Ukraińcem. Pierwsza runda zdecydowanie na korzyść Szewczyka, druga dla Mikutsa, a trzecia sami nie wiemy. Pojedynek bardzo wyrównany, a na kartach sędziowskich wygrywa zawodnik Ankosu MMA. 

Zwycięstwo Bartosz Szewczyk przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Catchweight 88 kg: Marcin Filipczak (7-2) vs. Piotr Kalenik (9-8)

Kolejne zwycięstwo do swojego konta dopisuje zawodnik z Łodzi. Po bardzo mocnej walce, przez jednogłośną decyzję sędziów zwyciężył Filipczak. Zawodnicy zostawili serce w oktagonie. Bardzo dobry 15 minutowy spektakl w Mrągowie.

Zwycięstwo Marcin Filipczak przez jednogłośną decyzję sędziów.

120,2 kg: Damian Bujkowski (2-2) vs. Adam Biegański (7-4)

Prawdziwy rollercoaster. Damian Bujkowski posłał Biegańskiego na deski w pierwszej rundzie, lecz to nie wystarczyło. Biegański wrócił do pojedynku i w drugiej rundzie wykorzystał umiejętności grapplingowe. Wpiął się za plecy rywala i udusił go popularnym Rear Naked Choke. Piękny powrót Biegańskiego do oktagonu po 2 latach.

Zwycięstwo Adam Biegański przez poddanie – 2 runda.

120,2 kg: Paweł Biernat (3-1) vs. Karol Żołowski (4-1)

Walka bardzo mocna i zdecydowana. Musiała skończyć się w pierwszej rundzie. Lepiej zaczął Żołowski, lecz z czasem to Biernat przejmował inicjatywę. Po jednym z ciosów, Karol został bardzo mocno naruszony, wykorzystał to Biernat, który zasypał go gradem uderzeń i kolanami w żebra.

Zwycięstwo Paweł Biernat przez TKO – 1 runda.

70,3 kg: Damian Rzepecki (3-0) vs. Hubert Sulewski (4-3-1)

Niesamowita dyspozycja Damian Rzepeckiego. Zawodnik z Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny wygrywa swoją walkę przed czasem. Damian przeważał przez całą walkę, a w drugiej rundzie zapiął duszenie zza pleców i zmusił Sulewskiego do poddania się (na 3 sekundy przed gongiem). Damian Rzepecki w świetnej formie.

Zwycięstwo Damian Rzepecki przez poddanie – 2 runda.

88 kg (pojedynek w K-1): Karol Łasiewicki vs. Kamil Paczuski

Bardzo mocny pojedynek na zasadach K-1. Zawodnicy częstowali się mocnymi ciosami i kopnięciami przez całe 9 minut. Pierwszą zawodową wygraną dopisuje do swojego dorobku brat gwiazdy KSW – Kamil Paczuski.

Zwycięstwo Kamil Paczuski przez większościową decyzję sędziów

61,2 kg: Adrian Błoński (2-4) vs. Lukas Chotenovsky (7-1)

Bardzo dobry pojedynek w wykonaniu obu panów. Zawodnicy bardzo mocno dążyli do zakończenia walki przed czasem. W pierwszej rundzie zza plecami był Błoński, ta sztuka udała się Lukasowi w drugiej i trzeciej rundzie. W trzeciej rundzie po wielu ciosach zza pleców, Chotenovsky wpiął Rear Naked Choke i polski zawodnik musiał odklepać.

Zwycięstwo Lukas Chotenovsky przez poddanie – runda 3

120,2 kg: Mateusz Olech (2-0) vs. Michał Dąbkowski (0-2)

Drugi zawodowy pojedynek Mateusza Olecha kończy się tak samo jak pierwszy. Zdecydowane zwycięstwo zawodnika z Poznania. Olech po zdobyciu dosiadu, zasypał gradem uderzeń Dąbkowskiego i sędzia musiał przerwać walkę. Świetna walka w wykonaniu podopiecznego Andrzeja Kościelskiego.

Zwycięstwo Mateusz Olech przez TKO – 1 runda.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!