fbpx
Marcin Filipczak

Marcin Filipczak

Zawodnik MMA Marcin Filipczak

Biogram

Marcin Filipczak - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Marcin Filipczak - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Marcin Filipczak?

Marcin Filipczak to profesjonalny zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który zdobył uznanie swoimi umiejętnościami i determinacją na ścieżce kariery w oktagonie. Jego bogate doświadczenie zarówno w amatorskim, jak i zawodowym MMA, oraz certyfikacja jako trener personalny, uczyniły go postacią cenioną w polskim środowisku sportowym.

Marcin Filipczak – Jiu-Jitsu

Filipczak może poszczycić się imponującym rekordem 7-4, w tym 3 zwycięstwa przez nokaut (TKO) i 3 przez poddanie (Sub). Jako posiadacz niebieskiego pasa w jiu-jitsu (BJJ Blue belt), jego umiejętności zarówno w stójce, jak i na macie, stanowią groźne połączenie dla przeciwników.

Marcin Filipczak – początki kariery

Jego droga w świecie MMA rozpoczęła się w 2017 roku, gdy zadebiutował w amatorskich rozgrywkach. W ciągu sześciu walk, które stoczył jako amator, odniósł imponujące pięć zwycięstw. To doskonałe początki zdolnego zawodnika, który szybko zwrócił uwagę fanów i promotorów.

Marcin Filipczak – Babilon MMA

W 2019 roku Filipczak podpisał kontrakt z renomowaną organizacją Babilon MMA, co oznaczało dla niego przejście na zawodowstwo. W tym prestiżowym okręgu miał okazję rywalizować z doświadczonymi przeciwnikami, co stanowiło kolejny etap w jego rozwoju jako zawodnika MMA.

Marcin Filipczak – FEN

W 2020 roku Marcin Filipczak podjął kolejne wyzwanie, podpisując kontrakt z Federacją FEN. To umożliwiło mu udział w kolejnych pojedynkach na profesjonalnym poziomie, a do tej pory stoczył już sześć walk pod szyldem tej federacji. Filipczak zyskał uznanie nie tylko ze względu na swoje umiejętności, ale także za zdolność dostosowywania się do różnych styli rywali.

Marcin Filipczak – trener

Poza oktagonem Marcin Filipczak angażuje się również w rozwój innych osób jako certyfikowany trener personalny. Jego doświadczenie w treningu i rygor w dążeniu do celów sportowych przekładają się na skuteczne prowadzenie zajęć.

Marcin Filipczak – przyszłość

Zawodowa kariera Marcina Filipczaka nadal ewoluuje, a kolejne wyzwania i pojedynki czekają przed nim. Jego determinacja, umiejętności i doświadczenie uczyniły go jednym z czołowych zawodników w MMA. Fani sportu z niecierpliwością czekają na kolejne występy Filipczaka, licząc na emocje i widowiskowe starcia.

Marcin Filipczak - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: FEN

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: Fifek

Data urodzenia (ile ma lat?): 1992 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Polska

Marcin Filipczak - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:7

L:4

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Marcin Filipczak - Newsy