fbpx
Fame MMA ogłasza turniej! - Influenceriada Women’s Edition!

Paulina Kozłowska triumfuje w kolejnej edycji Influenceriady! [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Paulina Kozłowska triumfuje w kolejnej edycji Influenceriady! [AKTUALIZACJA]

W dniu 11 marca odbyła się niezwykle emocjonująca edycja turnieju Influenceriada: Women’s Edition, która przyniosła nie tylko wiele wrażeń, ale także jednoznaczne zwycięstwo jednej z uczestniczek – Pauliny Kozłowskiej. Znana influencerka, podbiła serca publiczności swoją wiedzą, zdobywając maksymalną ilość punktów już w pierwszej części zawodów. Pokonując renomowane panie ze świata social mediów, takie jak Wiki, Liza, Laluna czy debiutująca na kanale Fame Paulina Hornik, Kozłowska udowodniła swoją dominację i umiejętności.

Paulina Kozłowska zawalczy o nagrodę główną!

Paulina Kozłowska okazała się najlepsza, zapewniając sobie miejsce w kolejnym etapie zawodów, gdzie będzie walczyć o aż 100 000 PLN. Sukces Pauliny to owoc ciężkiej pracy, zaangażowania i talentu, który został doceniony przez jury oraz fanów. Jej zwycięstwo jest nie tylko dowodem na jej umiejętności, ale także inspiracją dla wszystkich, którzy dążą do osiągnięcia swoich celów w świecie mediów społecznościowych.

Fame MMA ogłasza turniej! – Influenceriada Women’s Edition!

Organizacja Fame MMA, znana z organizowania widowiskowych pojedynków w klatce, tym razem przygotowuje coś zupełnie nowego – turniej Influenceriada: Women’s Edition! W trzeciej edycji Influenceriady, która odbędzie się już 11 marca, widzowie będą mieli okazję zobaczyć swoich ulubionych influencerów w zupełnie nowej odsłonie – tej razem z udziałem kobiet! „Skład, jaki można było sobie tylko wymarzyć” – obiecuje organizacja. W programie zobaczymy znane i cenione panie ze świata social mediów, takie jak Wiki, Liza, Laluna, Kozłowska oraz debiutującą na kanale Fame – Paulinę Hornik! To zestawienie gwarantuje prawdziwe emocje i niezapomniane widowisko, którego czasu antenowego starczy dla każdej z pań.

Gdzie i kiedy zobaczymy influenceriadę?

Możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji i sprawdzania wiedzy ogólnej zawodniczek! Panie zmierzą się klasycznie, w czterech rundach, po których zawodniczka z największą ilością punktów przejdzie dalej, by wykazać się w Wielkim Finale! A stawka jest wysoka – zwyciężczyni dołączy do Marconia, Kasjo oraz Xayoo, by walczyć o aż 100 000 PLN! Transmisja już 11 marca o godzinie 20:00 na kanale YouTube oraz Twitch organizacji Fame MMA. Link do streamu również znajdziecie w bio profili organizacji! To będzie prawdziwe święto dla fanów social mediów i niezapomniane widowisko!

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!