fbpx
Paulina Kozłowska

Paulina Kozłowska

Zawodnik MMA Paulina Kozłowska

Biogram

Paulina Kozłowska - Rekord

Wygrane walki
0
Przegrane walki
0
Remisy
0

Paulina Kozłowska - kto to?

Rodzina, dzieci, partnerzy, sukcesy i afery:

Kim jest Paulina Kozłowska?

Paulina urodziła się 6 stycznia 2002 roku. Pomimo młodego wieku, zdążyła już zebrać spore doświadczenie w świecie mediów społecznościowych i prowadzeniu własnej firmy kosmetycznej. Choć jej związek z Mini Majkiem przyciągnął uwagę mediów, teraz to jej własne dokonania stają się źródłem rozgłosu.

Paulina Kozłowska – związek

Większość osób jednak kojarzy ją głównie ze związku z Mini Majkiem, który był kluczowy dla jej popularności. Dzięki niemu założyła własny kanał i stała się jednym z członków popularnej Ekipy Friza.

Paulina Kozłowska – Fame MMA

Decyzja o występie na FAME MMA zaskoczyła wielu. Choć wielu spekulowało, czy Kozłowska zdecyduje się na MMA, to jej debiutancka walka będzie miała nieco inną formułę. Zamiast tradycyjnych pojedynków w klatce wybrała formułę K-1 w małych rękawicach, co z pewnością dodaje charakteru jej debiutowi.

Paulina Kozłowska – wzrost i waga

Wzrost Pauliny wynosi około 165 centymetrów przy wadze 60 kilogramów.

Paulina Kozłowska – Murcix

Jej przeciwniczką w debiutanckiej walce będzie Marta „Murcix” Błoch. To starcie z pewnością przyciągnie uwagę fanów, zwłaszcza tych, którzy śledzili poprzednie projekty Ekipy Friza, gdzie obie panie miały swoje występy.

Paulina Kozłowska – książka

Warto również wspomnieć o planowanej książce Kozłowskiej, która miała nosić tytuł „Branża beauty oczami influencerki: marketing i social media”. Pomysł ten wywołał jednak lawinę krytyki, zarówno ze strony internautów, jak i innych influencerów, którzy zarzucali Kozłowskiej brak autentyczności, biorąc pod uwagę, że jej własna popularność związana była głównie z relacją z Mini Majkiem.

Paulina Kozłowska

Tak czy inaczej, dla Pauliny Kozłowskiej nadchodzące wydarzenia zapowiadają się niezwykle ekscytująco. Jej debiut na FAME MMA 20 będzie nie tylko sprawdzianem jej umiejętności w klatce, ale także kolejnym etapem w jej karierze poza związkiem z byłym chłopakiem.

Paulina Kozłowska - wiek, ciekawostki, mini wikipedia:

Aktualna federacja: Fame MMA

Styl bazowy: MMA

Pseudonim: brak

Data urodzenia (ile ma lat?): 6 stycznia 2002 rok

Miejsce urodzenia (skąd pochodzi?): Kraków, Polska

Paulina Kozłowska - rekord (Tapology, Sherdog)*:

W:0

L:0

D:0

*W – wygrane (WINS), L – przegrane (LOSSES), D – remisy (DRAWS).

Paulina Kozłowska - Newsy