fbpx
Fame MMA ogłasza koniec negocjacji z Wardęgą

Wardęga wraca do Fame MMA – wielka niespodzianka dla fanów! [AKTUALIZACJA]

Spis treści - Wardęga wraca do Fame MMA – wielka niespodzianka dla fanów! [AKTUALIZACJA]

Wczoraj odbyła się długo oczekiwana konferencja przed galą Fame Friday Arena 1, która miała dostarczyć fanom MMA wiele emocji i ogłosić listę zawodników, którzy zmierzą się na ringu. Jednak największą niespodzianką wieczoru okazało się pojawienie się Sylwestra Wardęgi na scenie. Ten popularny youtuber i prowadzący konferencje w Fame MMA powrócił do swojej roli, rozpalając atmosferę i wzbudzając entuzjazm wśród widzów. Wardęga, znany z ciekawych pytań do zawodników, w przeszłości odegrał ważną rolę podczas konferencji Fame MMA, dostarczając nie tylko ciekawych informacji, ale także wprawiając publiczność w doskonały nastrój. Jak sam stwierdził przerwa od prowadzenia konferencji była mu bardzo potrzebna i finalnie cieszy się, że tak się stało.

Fame MMA ogłasza koniec negocjacji z Wardęgą

Na Instagramie Sylwestra Wardęgi pojawił się wpis, w którym zasugerował widzom, że jest na spotkaniu z Boxdelem. Jak wiemy federacja już jakiś czas temu zakończyła współpracę z Druidem ze względu na ultimatum, jakie postawił organizatorom. Okazało się, że najprawdopodobniej Wardęga powróci do federacji Fame MMA, ale nie wiemy jeszcze w jakiej formie. Możliwe, że znów zobaczymy go w roli prowadzącego galę lub tym razem pojawi się w jako nowy zawodnik federacji. Mógłby zmierzyć się wówczas z Sergiuszem Górskim, który z pewnością wziąłby walkę z Druidem ze względu na bardzo ucięte zasięgi spowodowane banem na platformie YouTube.

Sylwester wraca do Fame MMA?

Na Instagramie Wojtka Goli pojawił się wpis, w którym poinformował swoich fanów o zakończeniu negocjacji z Sylwestrem Wardęgą. Na zdjęciu pojawił się również Rafał Pasternak co może sugerować nam kolejną walkę z udziałem Sylwestra. Wiele osób zestawia go między innymi z Szalonym Reporterem i Nitrozyniakiem. Dlatego jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczy się jego freak fightowa kariera.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!