fbpx
wardęga odchodzi FAME MMA

Czy Wardęga odejdzie z FAME MMA?

Spis treści - Czy Wardęga odejdzie z FAME MMA?

Podczas dzisiejszego live Sylwester Wardęga wydawał się nieco przytłumiony tym, co dzieje się w internecie oraz tym, że internet zapomina po kilku dniach nawet o największych skandalach. Przytoczył sprawę Fagaty i skomentował to, że odcina się definitywnie od niej, ponieważ się na niej zawiódł. Na początku relacji zasugerował także, że być może zakończy współpracę z FAME MMA.

Wardęga – koniec współpracy z FAME MMA?

Sylwester Wardęga wydawał się ewidentnie zmieszany po FAME 14. Na początku odpalił film federacji z podsumowaniem całej gali, który zatrzymał w trakcie i przyznał, że mało go to interesuje. Wardęga przyznał też, że ma konflikt i problem z jednym z ważnych pracowników federacji. Wydaje się, że to naprawdę może być koniec bo youtuber jest wyraźnie zmęczony tą współpracą. Słowa Wardęgi można usłyszeć w naszym materiale poniżej:

@sportowytemat Czy wardega odejdzie z Fame MMA do High League? ?? #wardega #highleague #famemma #odejsciewardegi #viral #dc #news #boxdel #gola ♬ Sweet Dreams – PuppetMaster

Konflikt Sylwestra Wardęgi z Piotrem Lipskim

Po słowach wypowiedzianych w live przez Wardęgę w internecie ruszyły spekulacje o kogo może chodzić. Wielu obserwujących sugeruje, że może tu chodzić o Piotra Lipskiego. Na razie Lipski nie chce odnosić się do tej sprawy

Sprawdź nasz odcinek Freak & Shot poświęcony tematowi odejścia Wardęgi z FAME!

Szczegóły w filmie poniżej:

Spekulacje Wardęgi na temat kolejnych walk Fagaty!

Wardęga uważa, że Fagata prędzej czy później zmierzy się w oktagonie z Maszą Graczykowską. Twierdzi on jednak, że zanim do tego dojdzie to Agata Fąk otrzyma walkę z MartiRenti. W związku z ostatnimi wydarzeniami w internecie, ten scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny. Youtuber natomiast w końcu zaczął się odcinać od Fagaty a nawet przyznał, że skandal z nią w roli głównej, sama zainteresowana wykorzysta dla zdobycia kolejnych korzyści finansowych i źle na tym nie wyjdzie.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 2 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!