fbpx
ferrari brodnicka

Brodnicka i Ferrari w związku? Kiedy randka Władcy Piekieł z Kleo?

Spis treści - Brodnicka i Ferrari w związku? Kiedy randka Władcy Piekieł z Kleo?

Od pewnego czasu pojawiły się medialne spekulacje, że Amadeusz Ferrari mógłby stworzyć związek z Ewą Brodnicką.

Brodnicka i Ferrari – historia znajomości

Pierwsze medialne wydarzenie, na którym para była widziana razem i najprawdopodobniej się poznała to moment wywiadów po konferencji High League, gdzie Kleo promowała swoją walkę z Lil Masti. W tamtym czasie podczas rozmowy Brodnickiej z reporterem Super Expressu Ferrari „wpadł w szał” i znokautował na zapleczu Eryka Bręczewskiego – trenera Bonusa BGC. Po dłuższym czasie para miała znów możliwość spotkania się ze sobą podczas jednego z Cage’ów przed Fame 18. Podczas programu widzowie zauważyli, że zawodnicy mają się ku sobie i widać było między nimi „dobrą energię”.

Amadeusz Ferrari jest w związku z Ewą Brodnicką?

Para oficjalnie nie potwierdziła, że się spotyka. Amadeusz Ferrari podczas drugiej konferencji przed Fame 18 zaprosił jednak byłą mistrzynie w boksie na randkę. Oczywiście ma mieć to miejsce po gali.

Randka Amadeusza z Kleo

Temat randki szybko podłapał temat, który zaproponował parze stworzenie z tego spotkania materiału wideo. Włodarz Fame zagwarantował również to, że pokryje wszelkie koszty związane z tym wydarzeniem. Suma ma być tu co najmniej pięciocyfrowa.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!