fbpx
Boxdel tatuuje sobie twarz Wardęgi

Boxdel tatuuje sobie twarz Wardęgi

Spis treści - Boxdel tatuuje sobie twarz Wardęgi

Jak się okazuje federacja Fame MMA bardzo dba o swoich włodarzy i nie zapomni im wypomnieć wcześniej złożonych obietnic. Na początku maja Boxdel dodał post, w którym napisał, że wydziara sobie mordę Wardęgi, jeśli widzowie zostawią pod zdjęciem 250 tysięcy lajków. Fame na swoim Twitterze zamieścił zdjęcie Boxdela z Instagrama i zapytał, czy wzór tatuażu ma już wybrany. Okazuje się, że do wbicia odpowiedniej liczby lajków brakuje już tylko niecałe 2 tysiące. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie miejsce na tatuaż wybierze włodarz federacji.

Kto powinien być kolejnym rywalem Don Diego na High League?

Federacja High League po wygranej walce Don Diego zadała pytanie swoim odbiorcą na Twitterze dotyczące kolejnej walki Kubiszyna. Na pytanie odnośnie do kolejnego rywala dla zwycięzcy wypowiedziało się dużo osób. Najczęściej udzielane odpowiedzi to między innymi Szpilka, Wrzosek oraz Dawid Załęcki. Wiele osób chciałoby kolejny raz zobaczyć Don Diego w klatce.

Rywal Spysińskiego odmówił walki

Mateusz Spysiński opublikował Tweeta, w którym zapytał swoich odbiorców, z kim mógłby zawalczyć na gali Fame MMA 15. Jak się okazuje jego rywal odmówił pojedynku, a Mateusz postanowił rozpocząć poszukiwania nowego kandydata. Mężczyzna zaznaczył, że szuka osoby ze świata internetu oraz takiego który również będzie debiutantem. Wiele osób proponowało mu pojedynek z Yoshim lub Mandziem.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!