fbpx
Więcej walk w tłumie, niż na karcie – Parke

Więcej walk w tłumie, niż na karcie – Parke

Spis treści - Więcej walk w tłumie, niż na karcie – Parke

Na Twitterze Parke mogliśmy zobaczyć bardzo zabawny tweet, który odnosił się do sytuacji, która wydarzyła się na High League 3. Mężczyzna napisał o tym, że podczas gali w Sopocie odbyło się zdecydowanie więcej walk, niż było zapowiedzianych na karcie. Większość ludzi komentowała, że jest to prawda i spowodowane było to słabą organizacją ze strony federacji.

Komentarze ze strony Boxdela podczas walk na High League 3

Podczas walki Boxdel namiętnie komentował poczynania zawodników na High League 3. Pomimo faktu, że jest to jego konkurencyjna federacja, włodarz nie ukrywał, że ogląda galę federacji. Boxdel na Twitterze pochwalił nawet zawodnika gali High League i napisał, że tata Denisa to kozak. Jesteśmy ciekawi czy Fame MMA będzie chciało pozyskać Dawid Załęckiego do swojej federacji po tak dobrej walce i komentarzach Boxdela w jego stronę.

Wardęga o Dubielu na High League 3

Wardęga na swoim Twitterze opublikował post, w którym napisał, że Dubiel jest niezniszczalny. Wiele osób od razu podłapało temat i na Wardęgę spadła fala krytyki. Ludzie zamiast komentować zamieszczony tweet zaczęli zarzucać strażnikowi internetu, że zajmuje się nie tym czym ma i wcale nie skomentował oszustwa, jakie popełniła federacja. Niektórzy z nich zarzucali Wardędze, że ma podwójne standardy względem federacji High League.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 0 Średnia: 0]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!