fbpx
Biznesy influencerów - Rozwój poza areną walk freak fightów!

Biznesy influencerów – Rozwój poza areną walk freak fightów!

Spis treści - Biznesy influencerów – Rozwój poza areną walk freak fightów!

Świat influencerów to nie tylko życie na ekranie i walki w ringu. Coraz częściej zaczynają oni rozwijać własne przedsięwzięcia, które stają się kolejnym źródłem dochodu i sposobem na budowanie marki poza światem mediów społecznościowych. Przejrzyjmy, jakie biznesy tworzą popularni influencerzy poza walkami freak fightów.

Kuba Nowaczkiewicz – Fade Zone Barbershop

Kuba Nowaczkiewicz, znany również jako popularny freak fighter, pokazuje, że sukces w walce to tylko początek jego przedsiębiorczej drogi. Po zyskach z walk postanowił zainwestować w własny biznes i stworzyć swój barbershop o nazwie „Fade Zone”. Wspólnie z partnerem biznesowym, Bartkiem Delawskim, Kuba Nowaczkiewicz otworzył pierwszy punkt „Fade Zone” we Wrocławiu. Na wielkim otwarciu pojawiły się znane postacie ze świata influencerów i sportu, takie jak NitroZyniak, Takefun czy Dawid Malczyński, co dodatkowo podkreśliło prestiż i popularność nowego salonu fryzjerskiego.

Malczyńscy – Nano kebab

Marcin i Dawid Malczyńscy, znani polscy influencerzy i uczestnicy walk freak fightów FAME MMA, zdecydowali się na nowe przedsięwzięcie biznesowe – otwarcie własnej restauracji kebab w stolicy Dolnego Śląska. Bracia Malczyńscy zdobyli ogromną popularność dzięki swoim kreatywnym produkcjom na kanale YouTube, zwłaszcza za serię „Typowy Dres”, która przyniosła im ogromną rozpoznawalność. Otwarcie Nano Kebab okazało się ogromnym sukcesem, przyciągając tłumy klientów, które przerosły oczekiwania braci Malczyńskich. To świadczy o dużej popularności i zaufaniu, jakim cieszy się ich marka. W jednym z odcinków Dawid wspomniał nawet o planach rozszerzenia działalności i otwarciu nowych punktów Nano Kebaba w Polsce, co zapowiada kolejne kroki w ekspansji ich biznesu.

Gimper – Siłownia

Gimper, znany freak fighter i popularny streamer, ogłosił zakup i otwarcie nowej siłowni. Przybliżając krótką historię tego miejsca, zdradził, że to właśnie tam, 7 lat temu, rozpoczął swoją przygodę z treningami na siłowni. Zaznaczył, że klub ten ma dla niego szczególne znaczenie, a przed remontem był w opłakanym stanie. Wspólnie ze swoim byłym trenerem, Krzysztofem Węgierskim, postanowili odkupić klub i zainwestować w jego odnowę. Nowa siłownia nosi nazwę „Hunter” i znajduje się w Warszawie. Gimper zaznaczył, że będzie głównie zajmował się marketingiem klubu jako inwestor.

Larte – salon kosmetyczny!

Marcin Dubiel, znany influencer i uczestnik walk FAME MMA, niedawno pochwalił się otwarciem nowego salonu kosmetycznego w Warszawie. Na jego mediach społecznościowych pojawiły się relacje z otwarcia, a okazało się, że udziały w projekcie ma również Michał Baron, słynny włodarz FAME MMA. Michał wspomniał o swoim zaangażowaniu w projekt od samego początku oraz o radości z możliwości zarabiania pieniędzy poprzez pomoc innym. Niedawno Boxdel poinformował widzów o sprzedaży udziałów w salonie przez na rzecz Natsu, dziewczyny Marcina Dubiela. Może to świadczyć o zmianach w relacjach między Dubielem a Boxdelem, które uległy pogorszeniu po afery Pandora Gate. Podczas kontrowersji związanych z tą aferą, Boxdel ujawnił, że jego relacje z Dubielem uległy pogorszeniu, co skłoniło go do wycofania się z biznesu we współpracy z Dubielem.

Barbershop – Amadeusz Ferrari!

Amadeusz Ferrari, znany freak fighter, zaprosił swoich fanów do odwiedzenia swojego nowego, wyjątkowego miejsca – barbershopu. Reklamował go podczas Konferencji przed galą Fame MMA 19. Ważną informacją jest fakt, że ten nowo otwarty salon będzie oferować kilka stanowisk dla fryzjerów, co stanowi doskonałą okazję dla osób, które chciałyby dołączyć do zespołu Ferrariego. Poza atrakcyjnymi zarobkami, oferowane będą również promocje dla barberów oraz możliwość pracy z gwiazdami, co z pewnością przyciągnie uwagę utalentowanych fryzjerów. Szczególnym wyróżnikiem oferty jest szansa na szkolenia z zakresu charakterystycznego stylu barberingu, prowadzone przez samego Adriana Salwę, który również jest zawodnikiem freak fightów.

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!