fbpx
Wyniki wszystkich walk FAME 16

Wyniki wszystkich walk FAME 16

Spis treści - Wyniki wszystkich walk FAME 16

Prezentujemy oficjalne wyniki wszystkich walk na Fame MMA 16. Gala oczywiście nas nie zawiodła, a w oktagonie mieliśmy okazję zobaczyć znane nazwiska ze świata influencerów. Poniżej prezentujemy dokładne wyniki i oficjalne werdykty sędziowskie, które miały miejsce podczas gali.

Jakie walki odbyły się podczas FAME MMA 16?

Na 16 odsłonę gali federacji Fame MMA zaplanowane zostało aż 10 emocjonujących starć, w różnych formułach. Mieliśmy okazję zobaczyć dużo świeżych twarzy i ciekawe zestawienia, jeśli chodzi o konflikty między zawodnikami. Poniżej przedstawiamy ich pełną listę:

  • Marcin Dubiel – Mateusz “Tromba” Trąbka
  • Robert “Sutonator” Pasut – Jacek “Muran” Murański
  • Patryk “Bandura” Bandurski – Alan “Braveheart” Kwieciński
  • Mateusz “Meknife Lovers” Janusz – Krystian “Krycha” Wilczak
  • Mariusz “Hejter” Słoński – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Patryk “Patrykos” Domke – Adrian “Polak” Polański
  • Filip “Filipek” Marcinek – Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Dawid “Dzinold” Rzeźnik – Szymon “Szymool” Besser
  • Wiktoria “Wiki” Jaroniewska – Marta “Martirenti” Rentel
  • Radosław “Wiejski Koks” Paszko – Natan “Bóg Estetyki” Marcoń

Włodarzami tej gali niezmiennie od pierwszej odsłony są Boxdel oraz Wojtek Gola. Głównym sponsorem federacji jest betclik, z którym federacja podpisała umowę na kolejne 3 lata.

Marcin Dubiel vs. Mateusz “Tromba” Trąbka – wynik walki na FAME 16

Pojedynek tych dwóch rozpoznawalnych influencerów to idealne zwieńczenie całej gali. Obydwaj mają na swoim koncie dużą liczbę obserwatorów i robią duże wyświetlenia.

Wynik Walki Marcin Dubiel – Mateusz Trąbka: wygrał Marcin Dubiel za sprawą TKO.

Główna walka była najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem podczas całej gali. Każdy z niecierpliwością czekał występ tych dwóch panów w oktagonie. Marcin, jak zawsze pokazał duże serce do walki i pokonał Trombę w zaledwie 45 sekund. Chyba nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania tej walki.

Robert “Sutonator” Pasut vs. Jacek “Muran” Murański – wynik walki na FAME 16

Był to co-main event gali, w którym znacznym faworytem kibiców był Sutonator. Większość kibiców Fame nie przepada za Jackiem Murańskim, o czym mogliśmy przekonać się na konferencjach.

Wynik walki Sutonator – Muran: wygrana Roberta Pasuta za sprawą TKO.

Muran kolejny raz zaskoczył widzów, przyjmując na swoją głowę wiele ciosów, które nie robiły na nim wrażenia. Robert mimo jak sam mówił imprezowego życia, pokazał że chodzi na treningi i umie się bić. Pasut wypunktował swojego przeciwnika, zadając mu czyste i mocne ciosy.

Patryk “Bandura” Bandurski vs. Alan “Braveheart” Kwieciński – wynik walki na FAME 16

Kolejnym bardzo ciekawym było starcie Patryka Bandurskiego z Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy zmierzyli się w boksie na małe rękawice.

Wynik walki Bandura – Braveheart: wygrana Patryka Bandurskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Walka była bardzo emocjonująca i na wysokim poziomie. Dużą robotę zrobiły małe rękawice, dzięki którym walka była bardziej dynamiczna. Finalnie jednak Bandura mimo swojego debiutu wypunktował przeciwnika i zagwarantował sobie zwycięstwo w tym pojedynku. 

Mariusz “Hejter” Słoński vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik – wynik walki na FAME 16

Była to jedna z bardziej wyczekiwanych przez nas walk. Wszyscy uważali, że Ferrari wziął sobie Hejtera dla poprawy rekordu. Ten, jednak uważał, że nikt nie zdaje sobie sprawy z jego umiejętności, które są na wysokim poziomie. 

Wynik walki Hejter – Ferrari – Amadeusz Roślik  wygrana przez nokaut.

Chyba każdy zdawał sobie sprawę, że najmocniejszą stroną Amadeusza jest jego siła i to właśnie w nokaucie będzie szukał swoich szans na wygraną. Mimo tego, że Hejter był dużym underdogiem tej walki pokazał, że naprawdę poświęcił się treningom i potrafi znacznie więcej niż w swoich poprzednich walkach. Finalnie walka zakończyła się już w pierwszej rundzie, a górą okazał się Amadeusz.

Mateusz “Meknife Lovers” Janusz vs. Krystian “Krycha” Wilczak – wynik walki na FAME 16

Była to dość mało wyrównana walka, patrząc z punktu widzenia rekordów zawodników. Mateusz Janusz ma na swoim koncie tylko dwie przegrane walki natomiast rekord Krychy to 5-2. Obydwaj zawodnicy prezentują sobą sportowy poziom, dlatego większość osób była ciekawa jak potoczy się ten pojedynek.

Wynik walki Meknife Lovers – Krycha : wygrana Matt Meknife przez jednogłośną decyzję sędziów

Między zawodnikami nie było wcześniej żadnego konfliktu, a sam Krycha uważa, że męczy go robienie z siebie klauna za pieniądze. Ich słowa się sprawdziły i naprawdę mieliśmy okazję zobaczyć bardzo sportową walkę, którą fajnie się oglądało. Duża zwinności Mateusza z pewnością wpłynęła na wypunktowanie i zwycięstwo FitLoversa.

Patryk “Patrykos” Domke vs. Adrian “Polak” Polański – wynik walki na FAME 16

Chyba większość osób uważała, że przez większe umiejętności Polaka walka potoczy się na jego korzyść. Między zawodnikami było bardzo złej krwi, a Patrykos, zaczepiając Adriana na konferencji jeszcze bardziej podsycił w nim chęć do wygrania tego pojedynku. 

Wynik walki Patrykos – Polak: wygrana Adriana Polaka przez decyzję sędziów

Walka potoczyła się pod dyktando Adriana, który wyszedł do pojedynku bardzo nabuzowany. Pokonał Patrykosa, a ten musiał przyznać, że przeciwnik jest od niego lepszy. 

Filip “Filipek” Marcinek vs. Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk – wynik walki na FAME MMA 16

Ta walka również miała swój wcześniej przesądzony scenariusz. Wszystko za sprawą legendarnego rekordu Daro Lwa, który wynosi aktualnie 1:11. Filipek z pewnością lekceważył znacznie starszego i mniej zwinnego od siebie przeciwnika.

Wynik walki Filipek – Daro Lew : wygrana Filipa Marcinka przez TKO.

Już w pierwszych sekundach pojedynku było widać znaczną przewagę Filipka nad swoim przeciwnikiem. Pokazał bardzo duże umiejętności, których niestety zabrakło Dariuszowi. Mężczyźni bili się w K1, a walka skończyła się przez techniczny nokaut Filipka. 

Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs. Szymon “Szymool” Besser – wynik walki na FAME MMA 16

Walka Dzinolda z Szymolem to bardzo wyczekiwane starcie, które odbyło się w formule MMA. Widać było, że Szymool od początku lekceważył swojego rywala, o czym nie raz wspominał na swoich wywiadach.

Wynik walki Dzinold – Szymool: wygrana Dawida Rzeźnika przez decyzję sędziów.

Mimo, że zawodnicy pokazali podczas walki dużo umiejętności to zabrakło im tlenu już podczas 2 rundy. Finalnie zwycięzcą okazał się Dzinold za sprawą decyzji sędziów.

Wiktoria “Wiki” Jaroniewska vs. Marta “Martirenti” Rentel – wynik walki na FAME MMA 15

Była to walka w federacji Fame, gdzie mogliśmy zobaczyć starcie dwóch kobiet. Był to darmowy pojedynek, który mogliśmy zobaczyć na platformie YouTube. 

Wynik walki Wiki Jaroniewska – Martirenti – Wiki wygrała przez TKO.

Walka była starciem naprawdę zaciętym. Obydwie zawodniczki pokazały serce do walki i z pewnością wyszły do pojedynku po zwycięstwo. Finalnie walka była bardzo dynamiczna, a Martirenti została powalona i pokonana przez swoją rywalkę za sprawą uderzeń w parterze.

Radosław “Wiejski Koks” Paszko vs. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń – wynik walki na FAME MMA 16

Była to pierwsza walka, którą mogliśmy zobaczyć na platformie YouTube. Wiejski Koks i Bóg Estetyki to nowe twarze, jeśli chodzi o federację i z pewnością każdy czekał aby zobaczyć jak radzą sobie w walce. 

Wynik walki Wiejski Koks – Bóg Estetyki: wygrana Radosława Paszko przez jednogłośną decyzję sędziów.

Walka była na bardzo sportowym poziomie, a zawodnicy pokazali duże serce do walki. Finalnie jednak wygrał Wiejski Koks przez wypunktowanie swojego rywala podczas walki. 

Daj piątaka!
[Liczba głosów: 1 Średnia: 5]

Udostępnij u SIEBIE MORDECZKO!